نمره قبولی شورا و شهرداری اهرم و نیروی انتظامی در ایام نوروز 98/ باز هم بی مهری میراث فرهنگی به کلات اهرم
با وجود تلاشهای دستگاههای مختلف در ایام تعطیلات نوروز عملکرد شورای اسلامی و شهرداری اهرم در کنار نیروی انتظامی شهرستان تنگستان قابل تقدیر و ستودنی است.
كدخبر: id-11794
تاريخ: 2019-04-07 08:01:20

به گزارش "تنگستان نما"، با وجود تلاشهای دستگاههای مختلف در ایام تعطیلات نوروز عملکرد شورای اسلامی و شهرداری اهرم در کنار نیروی انتظامی شهرستان تنگستان قابل تقدیر و ستودنی است.

ایام نوروز و تعطیلات در حالی به پایان رسید که بررسی های تنگستان نما خبر از تلاشهای بی وقفه و حرکت منسجم و فضاسازی ایده آل مجموعه شورای اسلامی و شهرداری اهرم داشت و توانستند با اجرای برنامه های متنوع در ایام تعطیلات نظر شهروندان تنگستانی و مهمانان نوروزی را به خود جلب کنند.

متاسفانه در کنار عملکرد قابل تقدیر شورا و شهرداری اهرم برخی دستگاهها نیز آنچنان که باید نتوانستند به وظیفه ذاتی خود عمل کنند و اگر بخواهیم نامی برده شود بی شک اداره کنندگان و دست اندر کاران قلعه کلات در این زمره قرار خواهند گرفت چرا که با عملکرد بسیار ضعیف هم در بحث اطلاع رسانی و فضاسازی و هم در آماده سازی فضای داخل این مکان گردشگری بسیار ضعیف عمل کرده و نتیجه عملکرد آنها در خور و شان قلعه کلات که نماد دلیر مردی تنگستانی ها و اهرمی ها است هرگز نبوده است.

در کنار این بایستی از حضور سبز پوشان نیروی انتظامی بعنوان سفیران امنیت و آرامش مردم در تنگستان تقدیر کرد و ناصوابی است اگر از عملکرد خوب این نهاد مقدس در ایام تعطیلات نوروزی حرفی به میان برده نشود.

Afbeeldingsresultaat voor ‫نیروی انتظامی‬‎

یکی از نهادهای دیگر شهرستان که نقش بالقوه ای در بحث آرامش و آسودگی سفر همچنین کمک و امداد مردم و مسافران نوروزی را داشت بی شک هلال احمر شهرستان تنگستان بود که در کنار برخی ناهماهنگی ها و انتقاداتی که می توان داشت ولی حضوری به نسبت خوب را در ایام نوروز به نمایش گذاشت که بایستی از تلاشهای این عزیزان نیز تقدیر شود.

Afbeeldingsresultaat voor ‫هلال احمر‬‎

به هر حال زمان در گذر است و هر روز تجربه ای به تجارب ما افزوده می شود به امید این که این تجربه ها در آینده به نحوی مورد توجه قرار گیرد که به مدد الهی امروزمان از دیروز بهتر شود.

 

 

انتهای پیام/