دو بازیکن سابق شاهین بوشهر در چالش صعود به لیگ برتر+ تصاویر
بازیکن سیرجانی و سابق تیم شاهین بوشهر که در شهر خود آقای گل لیگ آزادگان شد و در شاهین بوشهر برای خود نامی دست و پا کرد حالا در تیم زادگاهش یک صعود دیگر را می تواند تجربه کند.
كدخبر: id-11798
تاريخ: 2019-04-08 06:44:51

به گزارش "تنگستان نما"، عباس پوخسروانی بازیکن سیرجانی و سابق تیم شاهین بوشهر که در شهر خود آقای گل لیگ آزادگان شد و در شاهین بوشهر برای خود نامی دست و پا کرد حالا در تیم زادگاهش یک صعود دیگر را می تواند تجربه کند.

پورخسروانی که فصل گذشته در شاهین شهرداری صعود به لیگ یک را تجربه کرد ،امسال در گل گهر سیرجان حضور دارد و حتی بازوبند کاپیتانی تیم شهرش را بر بازو می بندد.گل گهر سیرجان با وینگو بگویچ کروات در صدر جدول لیگ دسته یک قرار دارد و باید دید بازیکن سابق شاهین شهرداری برای دومین سال پیاپی طعم صعود را خواهد چشید.

تصویر مرتبط

دیگر بازیکن سابق شاهین محسن ایران نژاد که بعد از حضور در تیمهای سپاهان، راه آهن و دیگر تیمهای لیگ برتری به تیم دسته دومی آرمان گهر سیرجان پیوسته نیز برای صعود به لیگ دسته اول شانس زیادی دارد.

نتیجه تصویری برای عباس پورخسروانی گل گهر سیرجان

آرما گهر با قاسم شهبا در صدر جدول یکی از گروه های لیگ دو قرار دارد و ایران نژاد از نیم فصل دوم پیراهن تیم مدعی صعود زادگاهش را بر تن کرده تا در سالهای پایانی فوتبالش یک صعود تاریخی را جشن بگیرد.

این دو بازیکن سیرجانی که توسط حمید کللی فرد به شاهین و فوتبال ایران معرفی شدند با توجه به خصوصیات اخلاقی که داشتند، همواره در بوشهر از محبوبیت زیادی برخوردار بودند.

 

 

انتهای پیام/