تنگستانی ها 3 موکب به مناطق سیل زده اعزام کردند
فرماندار تنگستان گفت: برای خدمت رسانی و پخت غذای گرم برای سیل زدگان سه موکب از این شهرستان به مناطق سیل زده لرستان و خوزستان اعزام شدند.
كدخبر: id-11814
تاريخ: 2019-04-13 10:13:59

به گزارش "تنگستان نما"، عبدالحسن رفیعی پور روز پنجشنبه در جمع مدیران شهرستان تنگستان افزود: افزون براین ماشین آلات سنگین با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی اهرم، شهرداری و شورای اسلامی اهرم و دلوار به این مناطق ارسال شد.

وی اظهار داشت: با توجه به وسعت خسارت سیل در استان های خوزستان و لرستان همراهی بیشتر مردم و مسئولان در جمع آوری کمک های مردمی برای ارسال به این مناطق ضروری است.

رفیعی پور گفت: مردم ایران اسلامی همواره ثابت کردند در بحران ها پشتیبان یکدیگرند و با این انسجام و همدلی عبور از مشکلات آسان تر می شود.

وی افزود: تا کنون کمک های نقدی و غیرنقدی مردم شهرستان توسط بخشداری ها، جمعیت هلال احمر، سپاه، کمیته امداد، بهزیستی، دانشگاه آزاد، شوراهای اسلامی شهرها و روستاها، آموزش و پرورش، شهرداری ها و دهیاری ها، تعاونی لنج داران، ورزش و جوانان، صنعت معدن و تجارت و اتاق اصناف تنگستان جمع آوری شده و در چند مرحله ارسال شده است.

فرماندار تنگستان افزود: این تدبیر ضمن بهبود خدمات رسانی به مردم سبب افزایش نظارت ها بر روند کمک رسانی ها خواهد شد.انتهای پیام/