ورزش به‌ عنوان نیاز در زندگی همه آحاد جامعه به‌ عنوان یک رکن اساسی است
نایب قهرمان جهان گفت: ورزش به‌عنوان نیاز در زندگی همه آحاد جامعه به‌ عنوان یک رکن اساسی است و برای حضور در فعالیت‌های اجتماعی از جایگاه والایی برخوردار است.
كدخبر: id-2118
تاريخ: 2017-10-21 00:57:41

به گزارش \\\"تنگستان نما\\\"، ابوالفضل علمدار تکواندوکار اهرمی و نایب قهرمان جهان به مناسبت  روز تربیت بدنی و ورزش در گفتگو با خبرنگار تنگستان نما گفت: هفته تربیت بدنی، اندیشیدن به روش های گوناگون پرورش ورشد انسانیت است.

وی افزود: هفته تربیت بدنی و ورزش همین که بتوانیم اهمیت ورزش را در ابعاد مختلف درک کنیم و این مهم در رشد جامعه  کمک شایانی می کند.

علمدار تکواندوکار اهرمی ادامه داد: ورزش به‌عنوان نیاز در زندگی همه آحاد جامعه به‌ عنوان یک رکن اساسی است و برای حضور در فعالیت‌های اجتماعی از جایگاه والایی برخوردار است.

نایب قهرمان جهان اظهار کرد: ورزش موضوعی است که با سلامت روح و جسم انسان در ارتباط است و در ایجاد نشاط و شادکامی تاثیر به سزایی دارد.

تکواندوکار اهرمی گفت: در پایان وظیفه خود می دانم که دیگر بار از همراهی دلسوزانه خدمتگذاران صدیق ورزش شهرستان و به ویژه تکواندوکاران تنگستانی قدردانی نموده و این روز عزیز و هفته تربیت بدنی و ورزش را به خانواده های معظم و معزز شهدای ورزشکار، ورزشکاران بسیجی و ایثارگر، پیشکسوتان و قهرمانان، جامعه بزرگ ورزش و آحاد مردم ورزش دوست تنگستان و استان بوشهر تبریک عرض نمایم.