توقیف کالاهای ترخیص شده در گمرک توسط نیروی انتظامی نادرست است
امام جمعه دلوار گفت: برخورد جدی با واردکنندگان کالاهای ممنوعه لازم است اما چنانچه گمرک اجازه ترخیص کالایی آن هم مواد غدایی متعارف را می‌دهد توقیف آن توسط نیروی انتظامی نادرست است
كدخبر: id-2142
تاريخ: 2017-10-20 15:18:20

به گزارش \\\"تنگستان نما\\\"،  حجت‌الاسلام علی زاهددوست امروز در خطبه‌های این هفته شهر دلوار از توابع شهرستان تنگستان اظهار داشت: رئیس جمهور به یاوه‌گویی‌های ترامپ جواب کوبنده ‌ای داد و دشمنان را ناامید کرد که از ایشان به خاطر این موضع قاطع و کوبنده تشکر می‌کنم.

وی افزود: تداوم مواضع انقلابی آن هم با قاطعیت و شهامت از لسان مسوولان عالیرتبه نظام لازم است چرا که دشمن را مانند همیشه مایوس و نامید می‌کند.

امام جمعه دلوار تصریح کرد: عهدشکنی آمریکا  به شخص ترامپ و رفتارهای ناشیانه او محدود نمی شود بلکه عهدشکنی و عدم پایبندی به قراردادها، خصلت همیشگی  ابرقدرت‏های پوشالین چون آمریکا بوده است.

وی ادامه داد: رئیس جمهور قبلی آمریکا نیز که خود را به ظاهر مدافع برجام  نشان می‏‌داد در دوران ریاست جمهوری خود تا روزهای پایانی برای تهی‌کردن  برجام اقدام کرد و با تمدید تحریم‌‏ها  و اعمال تحریم‌‏های جدید نشان داد که عهدشکنی در ذات آمریکایی‌‌ها قرار دارد.

زاهددوست با اعلام این که پرونده‏ هسته‌ ای از اول هم بهانه بود، عنوان کرد: آمریکای جنایت‏کار با اصل وجود انقلاب و نظام اسلامی خصومت تمام‏‌نشدنی و همیشگی دارد و به دنبال از میان‌بردن اصل جمهوری اسلامی است که از ابتدای انقلاب با ملت ایران که  این انقلاب دینی را به وجود آوردند، سر دشمنی داشته و تا مادامی که این انقلاب و نظام اسلامی عزت‌مندانه در دنیا می‌درخشد دشمنی و خصومت آنها ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به تعرفه بالای برق در استان بوشهر گفت: میزان تعرفه قبض برق به خصوص در مرحله اخیر بسیار بالا و کمرشکن بوده و موجبات نارضایتی مردم فراهم شده است که از مسولان وزارت نیرو  می‌خواهیم به فکر مشکلات  مردم باشند.

وی ادامه داد: میزان یارانه دریافتی مردم بسیار کم و  با این تعرفه‌های سنگین سنخیتی ندارد که نیازمند آن هستیم که مسوولان افراد کم درآمد را درک کنند.

زاهددوست با اظهار گلایه از نیروی انتظامی استان بوشهر گفت: برخورد جدی با واردکنندگان کالاهای ممنوعه لازم است اما چنانچه گمرک اجازه ترخیص کالایی آن هم مواد غدایی متعارف را می‌دهد توقیف آن توسط نیروی انتظامی نادرست است و باعث  بدبینی مردم به مسوولین و نظام می‌شود.

وی ادامه داد: ما معتقدیم نیروی انتظامی نیرویی خدوم و مورد اعتماد مردم بوده و در ایجاد امنیت کشور نقش موثری دارد اما توقع داریم در موضوع تل لنجی موقعیت معیشت و گرفتاری‌های مردم را درک کنند و با مردم مدارا داشته باشند.

امام جمعه دلوار یادآور شد: نان و زندگی مردم این منطقه سالیان زیادی است از این طریق تامین می‌شود و نباید با تصمیم‌های نابجا با نان و معیشت مردم بازی شود.

انتهای پیام/