مدیرکل ورزش استان و مسوولان تنگستان پیگیر تکمیل استخر شنای جوانان شهرستان شوند
امام جمعه اهرم گفت: مدیرکل ورزش استان و مسوولان تنگستان پیگیر تکمیل استخر شنای جوانان شهرستان باشند که اگر این پروژه رها شود همین ساختمانی که ساخته شده به مرور زمان تخریب می‌شود.
كدخبر: id-2143
تاريخ: 2017-10-20 17:09:23

به گزارش \"تنگستان نما\"، حجت‌الاسلام عیسی راستگو امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر اهرم ضمن تبریک به آقای گراوند به مناسبت معرفی ایشان به عنوان استاندار جدید بوشهر اظهار داشت : گراوند از نیروهای با تجربه وزارت کشور است که سلسله مراتب مدیریتی را طی کرده و به عنوان استاندار جدید بوشهر معرفی شده است .

وی با اشاره به این که استاندار بوشهر فردی با تجربه است افزود: گراوند می‌تواند برای استان بوشهر مفید واقع گردد و امیدواریم با همکاری و همراهی همگان، استان بوشهر مسیرتوسعه و پیشرفت در همه عرصه‌ها را بپیماید.

امام جمعه اهرم با اشاره به واکنش‌ها به سخنان نسنجیده ترامپ تصریح کرد: ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران سخنان رئیس جمهور امریکا را محکوم کردند که واکنش دولت جمهوری اسلامی ایران و در راس آن ریاست جمهوری و وزیر امورخارجه کشورمان در جواب یاوه‌گویی‌های ترامپ از قدرت و صلابت لازم برخوردار بود.

راستگو با بیان این که پاسخ ریاست جمهوری اسلامی ایران قاطع بود ادامه داد: ریاست جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد ترامپ فردی بی‌اطلاع و بی‌سواد است و باید برود تاریخ و جغرافیا را مطالعه کند و اخلاق  و عرف جهان و بین‌الملل را بیاموزد .

امام جمعه اهرم با اشاره به این که تمام نقشه‌هایی که دست امریکایی‌هاست به نام خلیج فارس است، بیان کرد: تمام نقشه‌های دریانوردی و جهانی که دست امریکایی‌هاست به نام خلیج فارس است و حالا که نام خلیج فارس را تغییر می‌دهند یا به خاطر بی‌سوادی و یا از روی غرض‌ورزی است که هیچ کدام مورد قبول نیست.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند پاسخ به اراجیف و یاوه‌گویی‌های رئیس جمهوری امریکا تلف‌کردن وقت است، بیان کرد: باید گفت امریکا خودش کارگزار صهیونیست بین‌الملل و به وجود آورنده گروه‌های داعش و جریانات تکفیری است.

راستگو ادامه داد: آمریکا  از نیرویی که در مقابل داعش ایستادگی می‌کند عصبانی است و ناراحتیش به دلیل تو دهانی‌هایی است که از جمهوری اسلامی ایران خورده است.

امام جمعه اهرم ضمن تبریک هفته ورزش وتربیت بدنی گفت: اسلام برای ورزش اهمیت بسیاری قائل است و برای آموختن ورزش‌هایی مانند شنا، تیراندازی و اسب سواری سفارش زیادی دارد و آنچه امروز برای نسل جوان ضرورت و اهمیت بالایی برخوردار است و به نوعی می‌تواند با تهاجم فرهنگی غرب مبارزه و جوانان را از برنامه‌های رایانه‌ای و فضای مجازی جدا کند، توجه به امر ورزش و توسعه زیرساخت‌های ورزشی در کشور و استان بوشهر و شهرستان تنگستان است .

وی ادامه داد: در دولت تدبیر امید اقدامات خوبی در روستاها در زمینه ساختن زمین‌های چمن مصنوعی مینی‌فوتبال صورت گرفت که می تواند وقت جوانان را پر و سلامتی به جوانان بدهد و امیدواریم مردم و خیرین هم به امر ورزش توجه کنند و در کنار ساخت امکان مذهبی مانند مسجد، حسینیه به مسائل ورزشی هم توجه کرد.

راستگو با اشاره به این که از درآمد زکات در روستاها در امروز ورزش هزینه شده بیان داشت: این یک کار پسندیده است که از مدیرکل ورزش وامور جوانان استان تقدیر و تشکر می کنم که توجه بیشتری به این شهرستان کرده و قول‌هایی دادند که اگر عملی شود زیرساخت‌های ورزشی شهرستان تقویت خواهد شد.

امام جمعه اهرم ادامه داد: مدیرکل ورزش استان و مسوولان تنگستان پیگیر تکمیل استخر شنای جوانان شهرستان باشند زیرا این پروژه بزرگی است و نیازمند اعتبارات ملی دارد و اگر این پروژه رها شود همین ساختمانی که ساخته شده به مرور زمان فرسایش پیدا کرد و تخریب می‌شود.

انتهای پیام/