شایسته نیست کارکنان اداره ورزش و جوانان اهرم دغدغه وضعیت شغلی داشته باشند
امین ماندگار رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر اهرم گفت: پرسنلی که در این حوزه و با عشق و علاقه در خدمت ورزشکاران و تمامی اقشار جامعه می باشند ، شایسته نیست که دغدغه وضعیت شغلی خود داشته باشند و نیاز است مسئولان شهرستانی و استانی برای برطرف شدن دغدغه این عزیزان چاره ای اساسی بیندیشند.
كدخبر: id-2321
تاريخ: 2017-10-25 08:53:35

به گزارش \"تنگستان نما\"، امین ماندگار رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر اهرم ، ضمن تبریک به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در گفتگو با تنگستان نما گفت : الحمدالله در سال های اخیر شاهد افتخار آفرینی های بیشماری از سوی ورزشکاران این شهر در سطوح بین المللی و ملی بوده ایم که جای بسی مباهات است .

وی افزود: نگاه دولت به مقوله ورزش، علی رغم همه کمی ها و کاستی ها، نگاهی مثبت و در خور توجه بوده و شاهد اقدامات بنیادی و زیرساختی خوبی در این حوزه بوده ایم.

این عضو شورای اسلامی تاکید کرد : لازم می دانم از زحمات و تلاشهای ورزشکاران عزیز در همه رشته های تخصصی ، روسای قبلی و فعلی اداره ورزش و جوانان تنگستان و بویژه پرسنل خدوم و زحمتکش این نهاد تقدیر و سپاس بعمل آورم .

ماندگار رسیدگی به وضعیت شغلی و معیشتی پرسنل این اداره را بسیار مهم و ضروری دانست و گفت: پرسنلی که در این حوزه و با عشق و علاقه در خدمت ورزشکاران و تمامی اقشار جامعه می باشند ، شایسته نیست که دغدغه وضعیت شغلی خود داشته باشند و نیاز است مسئولان شهرستانی و استانی برای برطرف شدن دغدغه این عزیزان چاره ای اساسی بیندیشند.

رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر اهرم خاطرنشان کرد : به عقیده بنده ، توجه و حمایت از حوزه های اجتماعی اعم از فعالیت های مذهبی – هنری – ورزشی – علمی و پژوهشی و ... به مراتب بسیار مهم تر از توجه به پروژه های عمرانی می باشد و ضروری است شورای شهر ، شهرداری و دیگر ارگان ها و نهادها توجه به این مسائل را از اهم وظایف و کارکردهای خود بدانند .

امین ماندگار در ادامه به حضور باستان شناسان در شهر اهرم جهت تعیین عرصه و حریم تپه تاریخی گل پختی اشاره نمود و از تلاش های فرماندار و معاونت برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری جهت اختصاص اعتبار این موضوع در کمیته برنامه ریزی و نیز حمایت های اداره کل میراث و فرهنگی استان و شورای شهر در ارتباط با این موضوع تقدیر نمود .

رییس کمیسیون فرهنگی – اجتماعی شورای اسلامی شهر اهرم به کنسرت موسیقی سنتی و جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان به عنوان دو رویداد هنری که بناست در آتیه ای نزدیک در شهر اهرم برگزار شود اشاره کرد و خواستار حمایت ویژه مسئولان امر از این دو رویداد هنری شد .

عضو شورای اسلامی شهر اهرم در ادامه راه اندازی موکب آیت الله علم الهدی اهرمی به عنوان نخستین موکب شهر اهرم جهت استقرار در مسیر پیاده روی زائران کربلای معلا در اربعین شهادت اباعبدالله الحسین (ع) را اقدامی در خور توجه و تحسین توصیف کرد و از زحمات و تلاشهای حجت الاسلام راستگو امام جمعه شهر اهرم ، قدرتیان مدیراجرایی و اعضای هیات امناء و تمامی فعالان موکب و بویژه خیرین تقدیر و سپاس به عمل آورد .


انتهای پیام/