خواهران طلبه شهر اهرم مزار شهید حججی را زیارت کردند
خواهران طلبه شهر اهرم در سفر زیارتی قم به یاد کوچ آسمانی شهید بی سر مدافع حرم مزار شهید حججی را در نجف آباد زیارت کردند.
كدخبر: id-2322
تاريخ: 2017-10-26 10:26:50

به گزارش \\\"تنگستان نما\\\"، خواهران طلبه حوزه علمیه ریحانه النبی اهرم در طی سفر زیارتی قم به یاد سفر کرده شهید کوی کربلا ، مدافع حرم مزار شهید حججی زیارت کردند.
مدیر حوزه علمیه ریحانه النبی اهرم سلیمه بابایی نیا با اشاره به یاد شهدای والامقام گفت: شهدا عزت ملت و انقلاب اسلامی ما هستند و خون جوانان در تمام  عرصه ها بر علیه حفظ عزت اسلام ریخته شده است.
وی افزود: حضور طلاب در گلزار شهدای و بخصوص‌ گرامیداشت یاد شهید حججی که غبار را از روی مظلومیت اهل بیت علیهم السلام برداشت  و دل های تمام‌جوانان ما را در مسیر شهادت حیاتی دوباره ببخشید.
بابایی نیا خاطر نشان کرد: هم اکنون جهاد ما بانوان این است که فرزندان خود را با الگو های رشادت جوانان بشناسانیم و آنان را در سن کودکی با این جوانان غیور آشنا نمایم تا دیگر الگو های غربی جای در ذهن بچه های ما نداشته باشد.
مدیر حوزه علمیه خواهران اهرم با اشاره به خصوصیات اخلاقی شهدا اظهار داشت: اسلام به سیره اهل بیت شناخته می شود و شهدا با اجرای سیره اهل بیت در مسیری قرار گرفتند که شهادت اوج کمال آن ها بود و ما باید هر چه بیشتر تلاش کنیم تا بتوانیم زیبایی های اسلام در قالب چهره شهدا برای جوانان خود معرفی نمایم.

 

 

انتهای پیام/