علم‌کردن مناسبت‌های جعلی سیاست استکبار است
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تنگستان گفت: علم کردن مناسبت‌های جعلی چون روز کوروش، سیاست استکبار جهانی در راستای مقابله با اسلام و سایر ادیان الهی است.
كدخبر: id-2324
تاريخ: 2017-10-29 07:08:09

به گزارش \\\"تنگستان نما\\\"، حجت الاسلام سید مهدی دشتی حسینی در جمع کارکنان سپاه تنگستان گفت: تفکری به دنبال ایجاد روزی در تاریخ ایران به نام کوروش است که اگر مستندی در تاریخ نه تنها ایران بلکه جهان برای آن وجود داشت به طور قطع به نام یک ایرانی رقم نمی خورد  چرا که با وجود شخصیتهای بزرگ و علمی در دنیای استکبار و غرب هرگز این مهم مورد اهمیت واقع نمی‌شد.

وی افزود: منافقین کور دل و سلطنت‌طلب‌ها در تاریخ ایران اسلامی روزی بهائیت را در مقابل اسلام و تشیع قرار دادند و امروز نیز با پرداختن به مناسبت جعلی روز کوروش می خواهند فرهنگ غنی و متمدن ایرانی که با اسلام عجین شده است را در مقابل اسلام و تشیع قرار دهند.

دشتی حسینی ابراز داشت: مردمان ایران اسلامی اگر به نیک مردی چون نبی مکرم اسلام  و جانشین آن بزرگوار امیر مومنان امام علی(ع) گرایش پیدا کردند برای این بود که این عزیزان الگوی کردار، گفتار و پندار نیک بودند و این خود به عنوان یک باور عمیق در وجود فرد فرد ایرانی ها رسوخ پیدا کرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تنگستان تصریح کرد: چون جانشین ولایت و نبوت  که حضرت ولی عصر(عج) هستند تا هنوز نیز وجود دارند همچنان مردم ایران اسلامی بر آیین اسلام باقی بوده و خواهند بود.

وی تاکید کرد: نبی مکرم اسلام نیز در احادیث و سخنانی، ایرانیان را مورد توجه خود قرار دادند و در مدح مردم ایران فرمودند که  اگر علم در ثریا باشد ملتی از پارس به آن دست خواهند یافت که این خود به هوش و ذکاوت ایرانیان اشاره دارد.