نسخه چاپي
جای کفش های شما در دل مردم کرمانشاه باقی می ماند
جای کفش های شما برای همیشه در دل مردم کرمانشاه باقی خواهد ماند و عمل شخص برای همیشه نشان از عمل دارد.
كدخبر: id-2899
تاريخ: 2017-12-03 11:56:25

به گزارش "تنگستان نما"، جای کفش های معاون اول رییس جمهور برای همیشه در دل مردم کرمانشاه باقی خواهد ماند و عمل شخص برای همیشه نشان از عمل دارد.

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جهمور زمانی پا در خانه مردم رنج دیده کرمانشاه نهاد که مردم چشم امید دوخته اند به وعده ها و عمل دولت که راه را بر مردم آسان نمایند اما جای پا بیشتر از عمل دولت در دلها نقش بست.

مسئولان باید از مقام معظم رهبری یاد بگیرند که در هر شرایط به گونه ای عمل می نمایند که درسی از معرفت برای ما است.

آقای جهانگیری اگر خانه ها آوار شود و سر پناهی به آنان دهند باز آن محدوده خانه ی اوست و رعایت ادب بسیار مهم است و اگر چه شرایط ما را دست خوش فراموشی کند اما این باز دلیل بر ورود با کفش به حریمی که خانه است نیست، اما درب خانه  برای اذن دخول نیست اما فرش ها که حکایت از حرمت اهل منزل که هست.

شاید کفش های گران قیمت و وجود شما ارزشش از دارایی های باقی مانده مردم در چادر ها بیشتر باشد اما انسانیت گوهری است که ارزش آن از همه چیز بالاتر است.

 بهتر است ما مسئولین دولتی بیشتر دقت نمایند تا مایه شرم ساری ما نشوند. مردم کرمانشاه خون های دادند و آن سرزمین رنگین به خون شهداست و خانه های مردم شهید پرور غرب که حماسه های آنان برای همگان آشناست و برای همگان باید محترم باشد.

 

/انتهای پیام