نسخه چاپي
انتصاب مسئول کمیته ورزشی و کمیته جوانان و سازمانهای مردم نهاد در اهرم+ حکم
طی احکامی از سوی رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اهرم مسئول کمیته ورزشی و کمیته جوانان و سازمانهای مردم نهاد منصوب گردیدند.
كدخبر: id-2903
تاريخ: 2017-12-03 13:21:25

به گزارش "تنگستان نما"، طی احکامی از سوی رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اهرم مسئول کمیته ورزشی و کمیته جوانان و سازمانهای مردم نهاد منصوب گردیدند.

بر اساس این گزارش مهدی پور رضا به عنوان مسئول کمیته ورزشی و حسین بیغش به عنوان مسئول کمیته جوانان و سازمانهای مردم نهاد معرفی و منصوب شد.

امین ماندگار رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اهرم گفتگوی کوتاه با خبرنگار تنگستان نما بیان داشت: هدف ما از تشکیل کمیته هایی تحت نظر کمیسیون های مختلف شورا این است که با نگاهی دقیق تر و با پی گیری مجدانه تری مسائل حوزه های مختلف را توسط فعالان آن حوزه رصد و پی گیری نماییم.

وی افزود: از جمله سوابق مهدی پوررضا می توان به رییس هیات بسکتبال شهرستان تنگستان به مدت 4 سال، رییس هیات والیبال تنگستان در سالهای 88 و 89، دبیرهیات فوتبال تنگستان و نیز رییس هیات والیبال شهرستان تنگستان و مسئول تربیت بدنی حوزه مقاومت روح الله شهر اهرم در حال اشاره کرد .

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اهرم گفت: نائب رییسی موسسه هم اندیشان جوان تنگستان و عضویت در کانون توسعه تنگستان نیز از جمله سوابق فعالیت های اجتماعی حسین بیغش می باشد.

گفتنی است پیش از این نیز سعید گلچمن از هنرمندان شهر اهرم به عنوان رییس کمیته هنرمندان کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر اهرم منصوب شده بود.

 

/انتهای پیام