نسخه چاپي
صعود نکردن تیم ملی ایران در جام جهانی2018 برای کسی عواقبی ندارد
سرپرست باشگاه پرسپولیس اهرم گفت: اگر تیم ملی ايران از گروه خود صعود نكند ولی نام اسپانيا و پرتغال آنقدر دهان پر كن هست كه عواقبي براي كسي نداشته باشد، اميدوارم موضوعي كه در اين ميان فراموش نشود سقف واقعي تيم ملي روانه شده در اين مسابقات باشد.
كدخبر: id-2905
تاريخ: 2017-12-05 08:04:56

به گزارش "تنگستان نما"، حسین رستمی سرپرست پرسپولیس اهرم با اشاره به قرعه سخت تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه در گفتگو با خبرنگار تنگستان نما گفت: با توجه به نوع فوتبالي كه تيم ملي بازي مي كند و علاقه وافر سرمربي تيم ملي كي روش به استفاده از دو هافبك دفاعي و پارك اتوبوس در برابر تيم هايي كه از ايران قويترند قرعه خيلي بدي نمي تواند باشد.

وی افزود: بدليل عدم توقع جامعه از معجزه در بازي در برابر پرتغال و اسپانيا و از طرفي سقف فوتبال بي برنامه و بي پول ايران دلايل نتيجه نگرفتن در اين جام فراهم مي باشد.

رستمی سرپرست تیم پرسپولیس اهرم خاطر نشان کرد: اين قرعه عليرغم تهديد هايي كه در ديد اول در آن مشاهده مي شود و به گروه مرگ تشبيه شده است معامله اي دو سر برد براي فدراسيون و سرمربي تيم ملي است.

حسین رستمی گفت: در صورتي که در گروه ایران معجزه رخ دهد و با چند اتفاق تيم ملي صعود كند افتخار و بزرگي و حماسه آن سالها نقل محافل مي باشد.

وی ادامه داد: اگر تیم ملی ايران از گروه خود صعود نكند ولی نام اسپانيا و پرتغال آنقدر دهان پر كن هست كه عواقبي براي كسي نداشته باشد، اميدوارم موضوعي كه در اين ميان فراموش نشود سقف واقعي تيم ملي روانه شده در اين مسابقات باشد.

لازم به ذکر است تیم ملی ایران در بیست و یکمین دوره رقابت‌های جام جهانی با تیم های اسپانیا، پرتقال و مراکش همگروه شده است.

شهرستان تنگستان با بیش از 70 هزار نفر جمعیت و مرکزیت شهر اهرم در فاصله 55 کیلومتری جنو ببوشهر واقع است.

 

/انتهای پیام