نسخه چاپي
ایجاد همبستگی باعث تحول در چرخ اقتصادی کشور می شود
مجمع پیشکسوتان جهاد و شهادت بخش دلوار با حضور مسئولان، بسیجیان و رزمندگان دوران دفاع مقدس در مرکز مقاومت سپاه دلوار برگزار شد.
كدخبر: id-2919
تاريخ: 2017-12-07 00:33:47

به گزارش \"تنگستان نما\"، معاون فرهنگی سپاه امام حسین (ع) دلوار دراولین نشست مجمع پیشکسوتان بخش دلواربا بیان اینکه این مجمع متعلق به تمامی رده‌های نیروهای مسلح است، اظهار کرد: امیدوارم که مجمع بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت بتواند با استفاده از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و تجربیات اعضاء، در عرصه‌های مختلف کشور مؤثر واقع شود.

سرهنگ ظهیر زارعی افزود: هدف از برگزاری این مجمع این است تا همرزمان قدیمی با یکدیگر دیدار داشته و از تجربه های پیشکسوتان جهاد و شهادت در عرصه های مختلف استقاده شود.

 وی با اشاره به آمادگی بسیجیان پیشکسوت در مقابل تهدیدات دشمنان اسلام، بیان کرد: بسیجیان پیشکسوت این منطقه مثل دوران جنگ تحمیلی با نیروی ایمان در مقابل تمام تهدیدات دشمنان اسلام ایستاده اند و اجازه هیچ تحرکی را به دشمنان نمی دهند.

این مسئول ادامه داد: در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال با همبستگی واتحاد بسیجی وار این دیار می توان با شتاب بیشتری چرخ های اقتصاد کشور را دچار تحول بزرگی کرد.

وی تصریح کرد: این مجمع در جهت توانمندسازی اقتصاد خانواده ها و کاهش بیکاری با دبیرخانه انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی استان بصورت کاملا جدی و عملیاتی همکاری خواهند کرد تا برخی مشکلات ریشه ای این منطقه  رفع شود.

زارعی خاطر نشان کرد: حضور بسیجیان پیشکسوت در برنامه های سپاه موجب دلگرمی بسیجیان نسل کنونی و آینده خواهند بود.

انتهای پیام/