نسخه چاپي
9 دی تجربه ای برای جلوگیری از فتنه های جدید است/ اهداف مهم دشمنان در سال 88 فروپاشی دورنی در ایران بود/ آرد نامرغوب مهمترین عامل عدم کیفیت نان بخش دلوار
هر روز شاهد تولید حجم گسترده‌ای از اخبار و گزارشات مختلف و متنوع از شهرستان تنگستان در پایگاه‌های خبری استان هستیم که رصد تمام این سایت های خبری برای مخاطبان در گرو صرف وقت بالایی است و البته از حوصله آنها نیز خارج؛ برای تسهیل در مرور این اخبار، تلاش داریم مهمترین عناوین خبری آنان را در قالب یک بسته خبری به نام "مهمترین رویدادهای خبری هفته گذشته تنگستان" در اختیار مخاطبان تنگستان نما قرار دهیم.
كدخبر: id-3684
تاريخ: 2018-01-06 11:30:32

به گزارش "تنگستان نما"، هر روز شاهد تولید حجم گسترده‌ای از اخبار و گزارشات مختلف و متنوع از شهرستان تنگستان در پایگاه‌های خبری استان هستیم که رصد تمام این سایت های خبری برای مخاطبان در گرو صرف وقت بالایی است و البته از حوصله آنها نیز خارج؛ برای تسهیل در مرور این اخبار، تلاش داریم مهمترین عناوین خبری آنان را در قالب یک بسته خبری به نام "مهمترین رویدادهای خبری هفته گذشته تنگستان" در اختیار مخاطبان تنگستان نما قرار دهیم.


9 دی تجربه ای برای جلوگیری از فتنه های جدید است

مسئول نظارت و تایید صلاحیت ندسا گفت: 9 دی و مرور اتفاقات سال 88 به عنوان یک تجربه بایستی مورد توجه قرار گیرد که اگر این مهم به خوبی تبیین شود جلوی فتنه های جدید گرفته می شود

مدیران نسبت به عملکرد خود پاسخگو باشند/ مسئول ناتوان کنار برود

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان در حیطه اختیارات و وظایف خود به خوبی عمل کرده و نسبت به عملکرد خود پاسخگو باشند.

 مردم اهرم به آشوبگرا

مسؤولین موظف به شنیدن صدای مردم هستند
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسؤولین موظف به شنیدن صدای مردم هستند و فراموش نکرده‌اند که برای این نظام و انقلاب هزینه سنگینی را پرداخت کرده‌اند.

ن و فتنه گران نه گفتند+ تصاویر

راهپیمایی میثاق با ولایت با حضور گسترده آحاد مردم در شهر اهرم در محکومیت آشوب و اغتشاش علیه امنیت ملی در کشور برگزار شد.

مسؤولین موظف به شنیدن صدای مردم هستند
 
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسؤولین موظف به شنیدن صدای مردم هستند و فراموش نکرده‌اند که برای این نظام و انقلاب هزینه سنگینی را پرداخت کرده‌اند.

دلوار از کمبود فضا و امکانات درمانی کافی رنج می برد

حسین شاکر مسئول امور درمانی و آزمایشگاهی دلوار اظهار داشت: مشکلات زیادی در بهداشت و درمان داریم و دلوار باید خود را به متوسط حداقل استانی برساند زیرا بخش دلوار نه تنها در این حوزه نیاز 6هزار نفر را تأمین بلکه از دیگر روستاهای همجوار نیز مراجعه کننده دارد.

 همه سلطنت‌طلب‌ها بدانند که دیگر طاغوت جایی در این کشور ندارد

امام جمعه اهرم گفت: همه سلطنت‌طلب‌ها بدانند که دیگر طاغوت جایی در این کشور ندارد و مردم انقلاب ، ارزش ها، رهبر و شهدای شان را دوست دارند و انشاءالله مسئولین نیز تلاش کنند که مشکلات معیشتی مردم برطرف شود.

آرد نامرغوب مهمترین عامل عدم کیفیت نان بخش دلوار

بخشدار دلوار با تاکید بر ضرورت توجه ویژه نانوایان به پخت با کیفیت نان و رعایت ساعت پخت خواستار تشدید نظارت و کنترل بر فعالیت خبازان این بخش شد.


نشست هم‌اندیشی شهردار اهرم با رئیس بنیاد شهید تنگستان

نشست هم‌اندیشی شهردار اهرم با رئیس بنیاد شهید تنگستان در خصوص ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد.

پرسپولیس بازی باخته را با برد عوض کرد+ حاشیه

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس اهرم و امید پایانی دراماتیک برای پرسپولیس داشت که بازی دو بر صفر باخته را با برد 3-2 عوض کرد.

هيچ‌گاه درباره نقش برجسته خود در حفظ آبادان با ما سخن نگفت

عالم مجاهد آيت‌الله حاج شيخ غلامحسين جمي(قده)نماد مقاومت آبادان در جنگ تحميلي و ستون آرامش آن به شمار مي‌رفت. او در روزهايي كه بسياري در ترك اين شهر از يكديگر سبقت مي‌گرفتند، در اين شهر باقي ماند و با خطبه‌هاي جمعه و مديريت كارآمد خويش، به مردم روحيه مي‌بخشيد

تودیع و معارفه درمانگاه شهید رجایی اهرم برگزار شد+ عکس

مراسم تودیع و معارفه سرپرست مرکز خدمات جامع شهید رجایی اهرم برگزار شد.

 اهداف مهم دشمنان در سال 88 فروپاشی دورنی در ایران بود

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در مراسم نهم دی ماه در دلوار یکی ازبرکات بزرگ نهم دی ماه غربال گری در حوزه مدیریت کشور دانست.

افتتاح باشگاه فرهنگی ورزشی قایقرانی در دلوار

باشگاه فرهنگی ورزشی قایقرانی شهدای خورشهاب با هـدف آموزش دانشجویان، ورزشکاران و در راستای توسعه ورزش های آبی در منطقه دلوارافتتاح و به بهره برداری رسید.