نسخه چاپي
ارائه خدمات درمانی با فرانشیز دولتی در بیمارستان امام حسین(ع) اهرم
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: خدمات درمانی با فرانشیز دولتی برای بیماران روستایی در بیمارستان امام حسین (ع) اهرم ارائه می شود.
كدخبر: id-3699
تاريخ: 2018-01-08 11:05:44

به گزارش "تنگستان نما"، عادل مقدس سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان در گفتگو با خبرنگار تنگستان نما گفت: طبق هماهنگی های انجام شده با سرپرست بیمارستان امام حسین (ع) اهرم خدمات درمانی شامل آزمایشات، سونوگرافی، رادیولوژی، ویزیت و خدمات سرپایی برای بیماران دارای دفترچه بیمه روستایی با فرانشیز دولتی در این بیمارستان ارائه می شود.

مقدس افزود: در جهت رفاه حال بیماران دارای دفترچه بیمه روستایی، کلیه آزمایشات غربالگری دیابت وغربالگری اختلال چربی خون (قند وچربی) میانسالان، غربالگری نوزادان، غربالگری دیابت بارداری و آزمایشات نوبت اول مادران باردار شامل تعیین گروه خونی، شمارش افتراقی سلول های خونی ،آنالیز ادرار، کشت ادرار، اوره خون، کومبس غیر مستقیم، قند خون، تیروئید، سیفلیس، هپاتیت به صورت رایگان انجام می شود.

وی تصریح کرد: با خریداری یک دستگاه رادیولوژی دیجیتال در سال 1395 در حال حاضر تعداد 2 دستگاه رادیولوژی آنالوگ و دیجیتال در بیمارستان امام حسین (ع) شهر اهرم وجود دارد.

عادل مقدس تاکید کرد: استفاده از دستگاه رادیولوژی دیجیتال در بیمارستان امام حسین(ع) باعث شده است عکسهایی با شفافیت و کیفیت بالاتر و بدون نیاز به تکرار عکس به صورت لوح فشرده و چاپ شده، با پرداخت فرانشیز 15% در اختیار بیماران قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: خدمات سونوگرافی برای مادران باردار در هفته 31 الی 34 بارداری به صورت رایگان و در هفته 16 الی 18 بارداری به صورت فرانشیز 15% ارائه می گردد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان اظهار داشت: ویزیت و خدمات سرپایی بیماران روستاهای تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت شهید رجایی اهرم در نوبت بعد از ظهر از ساعت 12:30 الی 15:30 و نوبت شب از ساعت18:30 الی 7:30 انجام می شود.