نسخه چاپي
وعده شهریاری درباره مسکن ۴۴ واحدی جوانان خورموج
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس با اشاره به افزایش تسهیلات اعتباری مسکن جوانان خورموج گفت: با تکمیل سهم آورده، طرح ۴۴ واحدی مسکن جوانان شهر خورموج تا قبل از تیرماه ۹۷ به متقاضیان واگذار می‌شود.
كدخبر: id-3710
تاريخ: 2018-01-09 08:08:03

به گزارش \"تنگستان نما\"، به نقل از تسنیم؛ سید کمال‌الدین شهریاری ظهر امروز در جمع خبرنگاران در دشتی با تاکید بر تسریع در تکمیل مسکن جوانان خورموج از پرداخت و افزایش تسهیلات اعتباری بانکی خبرداد و اظهار داشت: برای تسریع در تکمیل طرح 44 واحدی بنیاد مسکن خورموج   17 میلیارد و 600 میلیون ریال تسهیلات بانکی  اختصاص یافت.

شهریاری

وی با اشاره به خارج شدن طرح 44 واحدی بنیاد مسکن در شهر خورموج از بلاتکلیفی بیان کرد: طرح 44 واحدی مسکن جوانان در شهر خورموج مدتی بود که به سبب پرداخت نشدن تسهیلات بانک مسکن بلاتکلیف مانده بود که با پرداخت تسهیلات جدید تعیین تکلیف شد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، برآورد ساخت هر واحد مسکونی جوانان شهر خورموج  را  90 میلیون تومان دانست و خاطر نشان کرد: هر متقاضی سهم آورده خود را به میزان 50 میلیون تومان  تعیین و مقرر شد که 40 میلیون تومان باقیمانده بانک مسکن در قالب تسهیلات به متقاضیان پرداخت کند.

وی، با اشاره به اینکه بانک مسکن به سبب کمبود اعتبار، تاکنون تسهیلاتی به  طرح مسکن جوانان خورموج اختصاص نداده بود تصریح کرد: به دنبال درخواست مکرر متقاضیان این طرح و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، پیگیری‌های لازم صورت گرفت و خوشبختانه قسط نخست این تسهیلات به‌حساب بنیاد مسکن شهرستان دشتی واریز شد.

شهریاری،کل اعتبار طرح مسکن  جوانان 44 واحدی خورموج را  39 میلیارد و 600 میلیارد ریال دانست و افزود: برای تکمیل این واحدهای مسکونی 22 میلیارد ریال با سهم آورده متقاضیان و 17 میلیارد و 600 میلیون ریال با تسهیلات بانک مسکن تأمین اعتبار می‌شود.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس با اشاره به افزایش تسهیلات اعتباری مسکن جوانان خورموج گفت: با تکمیل سهم آورده، طرح 44 واحدی مسکن جوانان شهر خورموج تا قبل از تیرماه 97 به متقاضیان واگذار می‌شود.