مشکلات خط تلفن ثابت در مناطق جنوب بخش دلوار برطرف شد
نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل انتن خط تلفن ثابت منطقه جنوب بخش دلوار بعد از 6 سال برطرف شد.
كدخبر: id-3788
تاريخ: 2018-01-10 10:01:23

به گزارش \"تنگستان نما\"، نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: روستاهای جنوب بخش دلوار از توابع شهرستان تنگستان بعد از شش سال تحمل در عدم تلفن ثابت، با نصب دکل , تجهیزات جدید مخابراتی در منطقه برطرف شد.

وی افزود: بعد از شش سال بر اثر توفان در روستای کری از توابع بخش دلوار و سقوط آنتن تلفن ثابت در این منطقه ارتباط از راه تلفن ثابت درروستاهای جنوبی این بخش مختل شد.

این مسئول اضافه کرد: ساکنین این منطقه که در این سالها جهت کابل کشی تلفن خانه های خود هزینه اشتراک تلفن ثابت را نیز پرداخت کرده بودند که اقدام های آنها نیمه کاره باقی ماند که با بررسی و پیگیری های لازم انجام شد.

وی گفت: جهت حل این مشکلات مطالباتی با شرکت همراه اول، ارتباطات زیرساخت، اداره کل مخابرات استان بوشهر و مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شد که نتیجه ان نصب تجهیزات جدید روی دکل مخابراتی خدمات ارتباطی تلفن خط ثابت، خدمات بهتر پست بانک روستایی، اینترنت فورجی و فکس را دوباره انجام شد.

شهریاری اظهار داشت: هم اکنون جمعیتی بالغ بر چهار هزار نفر در قالب ۸۰۰ خانوار قسمت جنوبی بخش دلوار و روستاهای حاشیه کوه مند شامل روستاهای کری، هدکان، سالم آباد، کلات، چاه پهن، بریکان، زیراهک زندگی میکنند که نیاز اساسی به این موضوع دیده می شد.

نماینده دشتی و تنگستان درمجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به نصب چنین تجهیزاتی وضعیت پوشش اینترنت فور جی در همه روستاهای ساحلی و حاشیه کوه مند شهرستانهای دشتی و تنگستان بهبود قابل ملاحظه ای یافته است.

انتهای پیام/