گراوند: امیدآفرینی اولویت مسئولان و فرمانداران استان است
استاندار بوشهر با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی درصدد ناامید کردن مردم هستند، گفت: امیدآفرینی یکی از نیازهای مهم جامعه است که این مهم در اولویت برنامه‌های مسئولان و فرمانداران استان بوشهر است.
كدخبر: id-3859
تاريخ: 2018-01-12 16:00:26

به گزارش \"تنگستان نما\"، به نقل از تسنیم؛ عبدالکریم گراوند ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانداران عسلویه با بیان اینکه شهرستان عسلویه یکی از شهرستان‌های مهم و مورد آشنای همه مردم ایران و حتی جهان است اظهار داشت: به‌سبب استقرار صنایع پارس جنوبی در عسلویه و ظرفیت مهم اقتصادی آن، این شهرستان به جهان معرفی شده است.

جلسه بوشهر

وی حجم سرمایه‌گذاری صورت‌گرفته در عسلویه در حوزه صنایع پارس جنوبی در ایران را بی‌نظیر دانست و گفت: شهرستان عسلویه که مردم شیعه و سنی در آن سکونت دارند با اتحاد و همدلی، امنیتی پایدار برقرار کرده‌اند.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه این استان از امن‌ترین استانهای کشور است خاطرنشان کرد: استان بوشهر در جریان اتفاقات و ناآرامی‌های اخیر، از امنیت بالایی برخوردار بود که نشان از دشمن‌شناسی و هوشیاری مردم این استان  است.

گراوند با یادآوری اینکه دشمنان انقلاب اسلامی در اتفاقات اخیر از مشکلات جامعه سوء استفاده کردند گفت: از دشمن نباید انتظار داشت که امنیت و امکانات موجود کشور را به‌چالش نکشد و آنان قصد دارند امنیت ملی را زیر سؤال ببرند.

وی سیاه‌نمایی فعالیت و خدمات دولت و ایجاد تخریب در نظام اسلامی را از برنامه‌های دشمنان دانست و ابراز کرد: دشمنان با اساس نظام مشکل دارند و از هر فرصتی برای ضربه زدن به نظام اسلامی استفاده می‌کنند.

استاندار بوشهر با تأکید بر توجه به تقویت امیدآفرینی در جامعه تصریح کرد: امیدآفرینی یکی از نیازهای مهم جامعه است که این مهم در اولویت برنامه‌های مسئولان و فرمانداران استان بوشهر است.

گراوند با بیان اینکه دولت خدمات ارزشمندی به جامعه ارائه کرده است گفت: هرچند در حوزه اقتصاد و اشتغال جامعه مشکلاتی وجود دارد ولی وضعیت نسبت به گذشته بهبود یافته و نباید این خدمات نادیده گرفته شود.

وی امنیت را زیرساخت توسعه و پیشرفت دانست و متذکر شد: اگر امنیت در جامعه نباشد هیچ برنامه توسعه‌ای را در زمینه‌های مختلف نمی‌توان اجراء کرد.

استاندار بوشهر امنیت در استان بوشهر پایدار و قابل توجه دانست و افزود: با هر گرایش سیاسی، اعتقاد و جناح باید به امنیت ملی توجه ویژه داشت تا از ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها برای اجرای برنامه‌ها و طرح‌ها بتوان در راستای تحقق مطالبات مردم استفاده کرد.

گراوند ضمن معرفی عبدالنبی یوسفی به‌عنوان فرماندار عسلویه از خدمات عبدالله نادری قدردانی کرد.

فرماندار عسلویه در این نشست مدیران صنعت نفت و مدیران عامل پتروشیمی و شرکت‌ها را به همکاری دعوت کرد و از آنها خواست عملکردشان به‌گونه‌ای باشد که مردم، صنعت مستقر در منطقه پارس جنوبی را مال خود بدانند و با جان و دل از آن محافظت کنند.

فرماندار جدید شهرستان جم معرفی شد

بر اساس گزارش خبرنگار تسنیم از جم، استاندار بوشهر در آیین تکریم و معارفه فرمانداران جم در زمینه تغییر فرمانداران اظهار داشت: انتظار است فرمانداران با قشرهای مختلف و اعضای شوراهای اسلامی تعامل کنند و زمینه را برای تحقق شعارهای دولت و خدمتگزاری شایسته به مردم فراهم سازند.

عبدالکریم گراوند با اشاره به وضعیت اقتصادی گفت: اکنون اقتصاد حاکم بر کشور در مسیر سالم خود قرار گرفته است و در استان بوشهر هم گزارش ستاد تنظیم بازار از کاهش چشمگیر تورم در چند سال گذشته خبر می‌دهد.

در این مراسم محمد حسینی به‌عنوان فرماندار جم معرفی و از خدمات فتح‌الله نوروزی تقدیر شد.