الماسی: پرداخت تسهیلات به طرح‌های کارآفرینی استان در اولویت قرار گیرد
نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر با تاکید بر توجه به برنامه‌ها و کسب و کارهای نوین گفت: طرح‌های کارافرینی به عنوان کسب و کار نوین مطرح است که باید پرداخت تسهیلات به طرح‌های کارآفرینی استان بوشهر در اولویت قرار گیرد.
كدخبر: id-3871
تاريخ: 2018-01-12 16:08:28

به گزارش \"تنگستان نما\"، سکینه الماسی در نشست کارآفرینان، فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران شهرستان کنگان با قدردانی از توجه مدیران دستگاه‌های اجرایی در رفع مشکلات فعالان اقتصادی در مناطق حوزه جنوب استان بوشهر اظهار داشت: نشست‌‌های تخصصی استاندار بوشهر به همراه مسئولان ذیربط در  شهرستا‌نها در بررسی و حل مشکلات فعالان اقتصادی قابل تقدیر است.

وی، با بیان اینکه کارآفرینی نقش مهمی در حل مشکل اشتغال دارد افزود: جوانان باید با استفاده از استعداد و خلاقیت و اندیشه خود نسبت به مهارت‌آموزی اقدام و در ایجاد کسب و کار نوین و کارآفرینی تلاش کنند.

نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حمایت ویژه از کارآفرینان بیان کرد: شهرستان کنگان از ظرفیت‌های ویژه‌ای در عرصه کسب و کار و کارآفرینی برخوردار است که باید جوانان از این فرصت استفاده کنند.

الماسی با بیان اینکه خلاقیت و کارآفرینی جوانان به خانواده آنان بر می‌گردد تصریح کرد: خانواده‌ها باید فرزندان خود را خلاق، کارآفرین بار بیاورند تا بتوانند از ظرفیت‌های فراهم شده در جامعه استفاده بهینه کنند.

وی، با تاکید بر توجه به برنامه‌ها و کسب و کارهای نوین گفت: طرح‌های کارآفرینی به عنوان کسب و کار نوین مطرح است که باید پرداخت تسهیلات به طرح‌های کارآفرینی استان بوشهر در اولویت قرار گیرد.

نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر با تعیین مشاور مالیاتی خود تاکید کرد: مشاور مالیاتی منصوب شده باید  اعتبارات و امور مربوط به  ارزش افزوده، اعتبارات عوارض آلایندگی و مالیاتی شهرستان‌های جنوب استان بوشهر پیگیری کند.

الماسی با تاکید بر استقرار نمایندگی گذرنامه استان بوشهر در شهرستان دیر بیان کرد: باید زیرساخت‌‌های شهرک صنعتی شهرستان کنگان در زمینه مخابرات، گاز و سایر امور تامین تا فرصت‌های سرمایه‌گذاری بیشتر فراهم شود.

وی، شهرستان کنگان را نماد وحدت و همدلی در استان بوشهر دانست و افزود: شهرستان کنگان از ظرفیت بالایی در عرصه اقتصاد، تولید و تجارت برخوردار است که باید از این ظرفیت در رفع مشکلات اشتغال مردم نخیب، همدل و متحد کنگان اقدام شود.
منبع: تسنیم