شهریاری: اجرای سدهای خائیز و باهوش تنگستان سرعت بگیرد
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس گفت: از مهم‌ترین راه‌های حوزه اشتغال و تولید مردم شهرستان تنگستان تامین آب کشاورزی است که در این راستا تسریع برای تکمیل سدهای خائیز و باهوش تنگستان مورد تاکید قرار دارد.
كدخبر: id-4369
تاريخ: 2018-02-09 16:17:50

به گزارش \"تنگستان نما\"، سید کمال الدین شهریاری صبح امروز در آیین آغاز عملیات اجرایی ساماندهی کانالهای آبیاری نخیلات اهرم تنگستان با تبریک ایام‌الله دهه فجر، توسعه و پیشرفت مناطق مختلف  با تلاش خدمتگذاران نظام اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: انقلاب اسلامی دستاوردهای گوناگونی در پی داشته که توجه به مطالبات مردم و توسعه زیرساخت‌ها و محرومیت‌زدایی از آن جمله است.

وی با تاکید بر حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن افزود: هر سال مردم قدرشناس با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن، قدرشناسی خود را از نظام اسلامی ایران نشان می‌دهند و مراسم راهپیمایی آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با مشارکت همه جانبه مردم پرشورتر برگزار می‌شود.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تنگستان دارای بیشترین مناطق روستایی است خاطر نشان کرد: یکی از دغدغه‌های من همیشه این بوده که شهر اهرم مرکز تنگستان چرا باید در بین مراکز شهرستانهای استان بوشهر محروم‌ترین شهر باشد به‌نظر با این اقدامات و اعتبارات که برای آن در نظر گرفته شده در طول چند سال آینده  چهر این شهر تغییر کند و از این وضعیت اسفناکی که در گذشته داشته رهایی می‌یابد.

شهریاری با اشاره به ساخت کانال آبیاری اهرم بیان کرد:کانالهای آبیاری روباز نخیلات شهر اهرم از نظر ایمنی، سیمای شهری، بصیری  و آلودگی‌های درشان  مردم شهر اهرم نیست که لازم است به این مهم توجه جدی شود.

وی با تاکید بر تسریع در تکمیل سد خائیز تنگستان افزود:  پروژه سد خائیز  تنگستان که در حال اجراست امیدواریم با حضور وزیر نیرو در آینده نزدیک با توجه به اینکه مدتی است شروع و تجهیز کارگاه شده شاهد فعال‌تر شدن آن باشیم .

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی به اجرای سد باهوش  تنگستان پرداخت و  تصریح کرد: پروژه سد باهوش اهرم  نیز با همکاری دولت امیدوارم بتوانیم به سرانجامی برسانیم  تا شهرستان تنگستان به یکی از شهرستانهای فعال و توسعه یافته تبدیل شود.

شهریاری، از مهم‌ترین راه‌های حوزه اشتغال و تولید مردم شهرستان تنگستان را تامین آب کشاورزی  دانست و تاکید کرد: در این راستا تسریع برای تکمیل سدهای خائیز و باهوش تنگستان مورد تاکید قرار دارد.
منبع: تسنیم