بیانیه کانون مداحان و شعرای آئینی استان بوشهر جهت حضور در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن
به مناسبت دهه فجر کانون مداحان و شعرای آئینی استان بوشهر با صدور بیانیه ای خواستار حضور آحاد ملت در مراسم این روز شد.
كدخبر: id-4428
تاريخ: 2018-02-10 09:03:48

به گزارش \"تنگستان نما\"، به مناسبت دهه فجر کانون مداحان و شعرای آئینی استان بوشهر با صدور بیانیه ای خواستار حضور آحاد ملت در مراسم این روز شد.

بسمه تعالی

«والفجر ولیال عشر»
امسال به دلیل یاوه گویی های برخی از دولتمردان امریکا و غیر امریکا، مردم احساس می کنند که دشمن در حال کمین گرفتن و درصدد دشمنی است و به همین علت، به حول قوه الهی، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از همیشه گرم تر و پرشورتر خواهد بود و همه خواهند آمد.

امام خامنه ای 19/11/96

ماه بهمن ،ماه خاطرات شیرین و ماه دلاورمردی ها و رشادت های جوانان پاک باخته ای است که با از جان گذشتگی در راستای حفظ آزادی و استقلال و رهایی از یوغ استبداد و استعمار به پا خاسته و حیات واقعی خود را به رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی مطالبه نمودند.

امروز و پس از گذشت 40  سال استقامت و به بار نشستن خون شهیدان این مرزوبوم، جمهوری اسلامی ایران  در اوج اقتدار و به عنوان قدرت درجه ی اول در سطح منطقه و طلایه دار جنبش های علمی ، فرهنگی، سیاسی، نظامی و در یک کلام پناهگاه امن آزادی خواهان و مایه ی عذاب مستکبران و زورگویان و مستبدان عالم  می باشد. به رغم توطئه های روز افزون استکبار جهانی علیه انقلاب ، جمهوری اسلامی به الگویی ممتاز و فاخر برای ملت ها و آزادی خواهان در اقصی نقاط جهان و در خط مقدم مقابله با نظام های ظالم و خودکامه قرار گرفته است.

پشت سر گذاشتن هر سالگرد پیروزی انقلاب، نشان از عبوری هوشمندانه و موفقیت‌آمیز از پیچ‌های سخت وگردنه‌های صعب‌العبور انقلاب اسلامی دارد که با سر انگشت هدایت، درایت و تدبیر مقام معظم رهبری«مدظله العالی» و بصیرت و هوشمندی مردم شجاع و مقاوم ایران اسلامی و شناخت و درک درست لحظه‌ها و حضور به‌موقع در صحنه‌های مختلف مورد نیاز رقم می‌خورد.

لذا مداحان اهلبیت شاعران آئینی  در استان بوشهر و شهرستان تنگستان ضمن حضور پر شور خود در راهپیمائی با شکوه یوم الله 22 بهمن امسال مانند سالهای قبل، از مردم شریف و همیشه در صحنه استان بوشهر نیز جهت شرکت در راهپیمائی این روز بزرگ دعوت می نمایند.

اکبر مهرآور
دبیرکانون مداحان و شعرای آئینی استان بوشهر
مسوول کانون مداحان و شعرای آئینی شهرستان تنگستان