دانشگاه آزاد اهرم توانسته در حوزه پژوهشی خوش بدرخشد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان گفت: بحمدالله این دانشگاه با گذشت نزدیک به 10 سال از فعالیت خود توانسته است در حوزه‌های مختلف بویژه حوزه پژوهشی، من جمله تجهیز آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌ها و نیز حوزه فرهنگی خوش بدرخشد.
كدخبر: id-4489
تاريخ: 2018-02-10 16:56:26

به گزارش "تنگستان نما"،محمود قدرتیان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان در مراسم رسمی افتتاح ساختمان اداری آموزشی واحد تنگستان (اهرم) که با حضور معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری بوشهر، امام جمعه و فرماندار تنگستان، فرمانده سپاه امام علی(ع) تنگستان و اعضای شورای اداری و تامین شهرستان تنگستان نیز گفت: بحمدالله این دانشگاه با گذشت نزدیک به 10 سال از فعالیت خود توانسته است در حوزه‌های مختلف بویژه حوزه پژوهشی، من جمله تجهیز آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌ها و نیز حوزه فرهنگی خوش بدرخشد.

محمود قدرتیان یکی از طرح‌های مدنظر این واحد دانشگاهی در راستای عدم اتکا به شهریه دانشجویان به عنوان تنها منبع مالی، راه‌اندازی دهکده گردشگری آبگرم معدنی درمانی اهرم عنوان کرد و در این باره توضیحاتی ارائه داد.

پس از نشست رسمی مسئولان در آئین افتتاحیه واحد تنگستان، دکتر رنجبر معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به همراه دیگر مسئولان با بازدید از کارگاه‌ها و آزمایشگاه های واحد تنگستان با حضور در آبگرم معدنی درمانی اهرم از نزدیک در جریان خواص درمانی این آبگرم به عنوان چهارمین چشمه آب گوگردی کشور قرار گرفتند.

 

 

دکتر اسماعیل عبداللهی یکی از برنامه‌های جدی خود را گسترش و توسعه مدارس سما در استان دانست و از همه واحدها و مراکز دانشگاهی خواست در این زمینه تلاش‌های جدی و عزمی راسخ داشته باشند.

عبداللهی تلاش‌های صورت گرفته در واحد تنگستان را بسیار مثبت خواند و وجود ساختمانی مجهز و در خور شان، آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های مجهز، کلاس‌های آموزشی را گواه این موضوع دانست و از تلاش‌های خستگی ناپذیر قدرتیان رئیس این واحد دانشگاهی قدردانی کرد.

 

انتهای پیام