22 بهمن روز اقتدار و صلابت و همبستگی و عظم انقلابی ملت ایران است
فرماندار تنگستان در مراسم 22 بهمن در اهرم گفت: ایام الله دهه فجر روز 22 بهمن ماه یوم الله ای که روز اقتدار و صلابت و همبستگی و برادری وبرابری و عظم انقلابی ملت شریف ایران اسلامی است در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و مردمی که دل در گروه پیشرفت و آبادانی این ملک و مملکت دارند.
كدخبر: id-4501
تاريخ: 2018-02-11 16:07:42

به گزارش \"تنگستان نما\"، عادل دهدشتی فرماندار تنگستان در مراسم 22 بهمن در اهرم گفت: ایام الله دهه فجر روز 22 بهمن ماه یوم الله ای که روز اقتدار و صلابت و همبستگی و برادری وبرابری و عظم انقلابی ملت شریف ایران اسلامی است در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و مردمی که دل در گروه پیشرفت و آبادانی این ملک و مملکت دارند.

وی افزود: هر ساله در چنین روزی عمق علاقه مندی پشتیبانی، همدلی، همراهی، حمایت و ارادت مردم نسبت به انقلاب هویدا می شود به ویژه در ایام و و مقطع کنونی که بیش از هر چیز که نیاز به حضور مردم داریم.

دهدشتی ادامه داد: برای خنثی کردن توطئه های بدخواهان، بدخواهانی و دشمنانی که با شعار های به ظهار فریبنده در قالب کلمات و جملاتی مثل حقوق بشر مثل آزادی و مثل دمکراسی به دنبال ضربه زدن و به دنبال تامین منافع خودشان هستند.

فرماندار تنگستان تصریح کرد: در کشور های مختلف به ویژه توسط استکبار جهانی در منطقه خاور میانه اما به همه دشمنان توطئه گران عرض می کنم به نمایندگی از شما مردم عزیز که مردم قضاوت می کنند می بینند گذشته را مرور می کنند و وقایع امروز را تحلیل و تفسیر می کنند وضعیت یمن را می بینند و وضعیت افغانستان را می بینند و وضعیت عراق و سوریه را می بینند و حتما و یقیننا و قطعا اعتمادی به حرف های شما نخواهند داشت و قطعا شما پشتیبان نظاممون و رهبریمون و دولتمون خواهیم بود.

وی اظهار کرد: برای رسیدن به آرمان های و اهداف متعالی که در سال 1357 توسط شما مردم عزیز ترسیم شده است ایثار گری ها اتفاق افتاده است و دنیای استکبار تحت ظالمانه ترین فشار ها در یک مقطعی با جنگ تحمیلی  و در مقطع دیگر و در مقطع دیگر با تحریم ها ظالمانه تنگنا های اقتصادی و معیشتی برای شما مردم عزیز ایجاد کرده است.

دهدشتی فرماندار تنگستان گفت: در همه ایام به ویژه در چنین مناسبت های  در راستای منویات مقام معظم رهبری و علاقه مندی خودتان به انقلاب واسلام و ایران حضور پیدا کرده اید و مشت محکمی زده اید بر یاوه گویی ها و زیاده خواهی ها توسط دنیای استکبار ما مردم ایران اسلامی در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی یعنی استقلال آزادی حفظ جمهوریت و حفظ اسلامیت نظام و رفع تفویض های مختلف همچنین گسترش عدالت اجتماعی در مسیر امام و و رهبری و انقلاب و شهدا حرکت خواهیم کرد.

 

/انتهای پیام