آغاز طرح‌های محرومیت‎زدایی روستایی در بوشهر توسط سپاه
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: اجرای طرح‌های محرومیت زدایی روستایی در سه دهستان استان بوشهر با مشارکت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه آغاز شد.
كدخبر: id-4570
تاريخ: 2018-02-13 09:46:19

به گزارش \"تنگستان نما\"، به نقل از مهر؛ سید محمد حسن باستی ظهر دوشنبه در آغاز عملیات ساخت پروژه‌های محرومیت‌زدایی استان بوشهر اظهار داشت: رفع مشکلات و تامین نیازهای مناطق محروم همواره به عنوان دغدغه اساسی مد نظر بوده و تلاش ویژه‌ای در این راستا خواهیم داشت.

وی با اشاره به اجرای ۵۴ پروژه محرومیت‌زدایی در روستاهای استان بوشهر خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال در روستاهای سه دهستان بوالخیر تنگستان، کبگان دشتی و دهرود دشتستان اجرا می‌شود.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر اضافه کرد: ۶۰ میلیارد ریال از اعتبارات مورد نیاز این طرح‌ها توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران و ۶۰ میلیارد ریال دیگر از سوی استانداری بوشهر تامین می‌شود.

وی با اشاره به نقش بسیار مهم سپاه پاسداران در اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی ادامه داد: این پروژه‌ها طی یک سال تکمیل می‌شوند که پیش‌بینی می‌شود تا دهه فجر سال آینده تکمیل و افتتاح شوند.

باستی با اشاره به اینکه این طرح‌ها در حوزه‌های بندری، دریایی، تکمیل اسکله پهلوگیر، راهسازی، بهداشت و درمان و عمران روستایی است، افزود: اعتبارات مورد نیاز برای اجرای این طرح‌ها تصویب شده است.