مهدی قایدی در چالشی با ریسک بالا + عکس
قائدی همچنان درگیر اتفاقات رخ داده در بامداد نهم بهمن سال گذشته است؛ حادثه ای که این بازیکن را تا مرز از دست دادن زندگی اش پیش برد ولی با اقدامات به موقع پزشکان
كدخبر: id-5899
تاريخ: 2018-04-06 15:09:22

به گزارش \"تنگستان نما\"، مهدی قائدی اینقدر شرایط بدی داشت که پزشکان معالجش در بوشهر تا مدت ها اجازه خروجش از این شهر و سوار شدن به هواپیما و طی مسافت طولانی با اتومبیل تا تهران را به او نمی دادند. این بازیکن کم سن و سال که برای رسیدگی به کارهای تحصیلی اش به بوشهر سفر کرده بود، دچار حادثه رانندگی شد و روزهای مهم حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد!

مهدی قائدی مهدی قائدی در چالشی با ریسک بالا! + عکس

در این باره که این بازیکن ریزنقش چه زمانی می تواند به تمرینات استقلال برگردد با سرپرست تیم استقلال حرف زدیم که به خبرورزشی گفت: «هنوز خیلی زود است که به تمرینات برگردد!».

ظاهراً هنوز آثار ناشی از جراحی های متعددی که در ناحیه شکم این بازیکن در دوران بستری شدن در بیمارستان صورت گرفته باقی است که این موضوع سبب شده کادر پزشکی استقلال و البته پزشکان معالج این فوتبالیست مجوزی برای انجام حرکات پرفشار برایش صادر نکنند!

قائدی در آن روزها از ناحیه طحال و کبد دچار پارگی هایی شده و خونریزی شدیدی داشت و با چند جراحی اورژانسی و مراقبت های ویژه مانند تزریق چندباره خون به بدنش توانست ابتدا از کما بیرون آمده و پس از به دست آوردن هوشیاری اش بار دیگر تحت عمل جراحی های متعدد قرار بگیرد.

نصرا... عبداللهی در همین باره به همکار ما گفت: «از آنجا که شکم این بچه چند بار و از چند ناحیه شکافته شده، نمی توانیم درباره اش ریسک کنیم. ممکن است در یک حرکت سفت و سخت یا با برخورد توپ به شکمش باز هم همه بخیه های داخلی باز شود و خونریزی از ابتدا شروع شود».
منبع: ورزش سه