مدارس فوتبال غیر مجاز قادر به خدمات دهی نیستند
رییس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: مدارس فوتبال قانونی با طی مراحل اداری مجاز به فعالیت در بخش آموزش هستند و هرگونه مراکزی مجاوز نداشته باشند غیرمجاز تلقی شده و قادر به خدمات دهی نمی باشند.
كدخبر: id-6462
تاريخ: 2018-06-09 22:17:13

به گزارش \"تنگستان نما\"، محمد نجفی رییس هیات فوتبال استان بوشهر با اشاره به مدارس فوتبال در شهرستان بوشهر گفت: باتوجه به آغاز فعالیت مدارس فوتبال در شهرستان بوشهر شاهد افزایش درخواست ها برای حضور در کلاس های آموزشی فوتبال از طریق باشگاه های دارای مجوز هستیم.

وی افزود: بر اساس آیین نامه تدوین شده در فدراسیون فوتبال در جهت نظارت کافی و لازم بر امور کلی مدارس فوتبال شهرستان و استان و با هدف جلوگیری از تخلف و سوء استفاده های احتمالی برخی افراد و باشگاههای  فاقد مجوز و سودجو، مدارس دارای مجوز  و صلاحیت شهرستان بوشهر جهت تنویر افکار عمومی و شهروندان و اولیا فوتبال آموزان علاقمند به این رشته مفرح در مدارس مجاز در باشگاههای اعلام شده ثبت نام کنند.

 وی ادامه داد: مدارس فوتبال قانونی با طی مراحل اداری مجاز به فعالیت در بخش آموزش هستند و هرگونه مراکزی که نام آنها در این فهرست نیامده است غیرمجاز تلقی شده و قادر به خدمات دهی نمی باشند.

رییس  هیات فوتبال استان بوشهر تصریح کرد: خانواده ها می توانند هرگونه شکایات و انتقادات خود از عملکرد مدارس فوتبال ذکر شده و موارد مرتبط با فعالیت دیگر مدارس غیرمجاز را به  کمیته جوانان و استعداد یابی هیات فوتبال بوشهر اطلاع دهند.

نجفی خاطر نشان کرد: بر اساس ضوابط جدید فعالیت مدارس فوتبال به شکل غیر مجاز و بدون مجوز علاوه بر تخلف جرم نیز محسوب شده و از طریق دستگاه انتظامی و حراستی ورزش استان و بازرسین هیات فوتبال مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(این مدارس دارای درجه یک می باشند)

فجر

14

 ستارگان*

1

نخلستان هلیله

15

پارس خلیج فارس*

2

سپاهان بوشهر

16

فولاد*

3

پرسپولیس

17

آیندگان*

4

جلالی ثابت

18

نیروگاه*

5

کوشا

19

خلیج فارس پنبه ریز

6

حسین ماهینی

20

ژرمنسیکا

7

نام آوران

21

جوان جنوب

8

پاس

22

سپاهان عالیشهر

9

سکان

23

استقلال عالیشهر

10

تلاش

24

سهند عالیشهر

11

قائم

25

جم

12

 

 

 مقاومت

13

 

/انتهای پیام