شکستن قفل باشگاه ورزشی کونگ‌فو و آوارگی ورزشکاران با لج بازی/ درخواست ورزشکاران از استاندار برای رفع مشکل
با گذشت نزدیک به دو هفته از شکستن قفل سالن تمرینات ورزش کونگ فو همچنان دلیل پس گرفتن باشگاه بدون اطلاع قبلی از سوی اداره ورزش و جوانان مطرح نیست و حتی سکانس‌های ورزشی نیز به افراد دیگر واگذارشده است.
كدخبر: id-6511
تاريخ: 2018-06-12 08:15:46

به گزارش \"تنگستان نما\"، به نقل از سپاس، در هفته‌های گذشته خبری با عنوان شکستن قفل سالن ورزشی یکی از باشگاه‌های زیرمجموعه هیئت ورزشی کونگ‌فو در رسانه‌های استان بوشهر منتشر شد که برخی از متولیان ورزشی در استان بوشهر این خبر را تکذیب و متن خبر را غیرواقعی دانستند درحالی‌که هیچ‌گونه مقام مسئولی در رسانه‌ها به‌صورت رسمی این موضوع را تکذیب نکرد.

حادثه جلوگیری برای ادامه فعالیت ورزشکاران رشته کونگ‌فو  به گونه پیش رفت که خبرنگار ورزشی پایگاه خبری سپاس در بازدید میدانی از روند برگزاری تمرینات در سالن ورزشی متوجه شد خبر منتشرشده صحت دارد و در حال حاضر باشگاه شاخاب پارس که زیرمجموعه هیئت کونگ‌فو استان بوشهر است در محل قبلی فعالیت ندارد و در بلاتکلیفی مطلق به سر می‌برد.

 

این باشگاه که نسبت به دیگر باشگاه‌ها در رشته ورزشی کونگ‌فو بیشترین قهرمان استانی، ملی، بین‌المللی، آسیایی در آن تمرین می‌کنند و دارای مربی تیم ملی است و تاکنون توانسته‌اند مقامات بسیاری برای استان و کشور کسب کنند در یک اقدام غیرمنتظره فعالیت آن‌ها متوقف‌شده است.

این اقدام در حالی انجام‌شده است که همچنان دلیل پس گرفتن باشگاه بدون اطلاع قبلی از سوی اداره ورزش و جوانان مطرح نشده است و حتی سکانس‌های ورزشی نیز به افراد دیگر واگذارشده است.

به گفته یکی از ورزشکاران کونگ‌فو بعد از نشست اعضاء باشگاه شاخاب پارس با عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر و اهداء مقام آسیایی به وی متولی ورزش و جوانان استان در تماسی با رئیس هیئت بیان کرد چرا بدون هماهنگی با استاندار دیدار کرده‌اید.

چند روز بعد از تماس تلفنی قاسمی رئیس هیئت کونگ‌فو عزل و فرد دیگری به‌عنوان سرپرست معرفی شد تا بتواند برخی اهداف جریان خاصی را اجرا کند که عزل غیرقانونی رئیس هیئت کونگ‌فو استان در دیوان عدالت اداری همچنان در حال بررسی است و تاکنون پاسخی از استان بوشهر ارسال نشده است.

درخواست ورزشکاران از استاندار برای حمایت از ورزش

حمید اسکندری مسئول باشگاه ورزشی شاخاب پارس خطاب به مسئولین در گفت‌وگو با سپاس بابیان اینکه چه کسی پاسخ‌گو خسارت‌های مادی و معنوی است، گفت: از نماینده عالی دولت در استان بوشهر که همیشه حامی ورزشکاران بوده‌اند درخواست دارم تا به این موضوع رسیدگی و مشکل ورزشکاران را رفع کنند.

وی عنوان کرد: با توجه به شرایط فعلی و معضلات اجتماعی موجود در جامعه اگر نتوانیم جوانان و نوجوانان را به سمت ورزش سوق دهیم قطعاً در آینده‌ای نه‌چندان دور با مشکلات بسیار بزرگی در حوزه اخلاقی روبرو خواهیم شد.

تمرینات ورزشکار بین المللی در کنار ساحل

لازم به ذکر است که در حال حاضر رضا رضوی ورزشکار بین‌المللی در رشته کونگ‌فو به دلیل اینکه باشگاه یا سالن ورزشی مناسبی در اختیار ندارد، تمرینات خود را در کنار ساحل و پارک‌های سطح شهر انجام می‌دهد.

/ انتهای پیام