استاندار: توسعه گناوه شتاب می‌گیرد
استاندار بوشهر با اشاره به تدوین سند توسعه شهرستان گناوه گفت: با تکمیل نهایی این سند، توسعه شهرستان گناوه شتاب داده می‌شود.
كدخبر: id-6529
تاريخ: 2018-06-12 09:37:04

به گزارش \"تنگستان نما\"، به نقل از مهر؛عبدالکریم گراوند در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان بوشهر در شهرستان گناوه با تاکید بر لزوم تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در استان بوشهر گفت: یکی از پروژه‌های مهم گناوه که نیمه تمام مانده طرح فاضلاب گناوه است که اعتبار این پروژه از محل اعتبارات ملی تامین می‌شود.

عبدالکریم گراوند - کراپ‌شده

وی با تاکید بر تکمیل پروژه فاضلاب گناوه بیان کرد: تکمیل پروژه فاضلاب یکی از مطالبات مهم مردم گناوه است که این پروژه مهم به عنوان طرح ملی برای تامین اعتبار آن با وزیر نیرو پیگیری شده است.

استاندار بوشهربه مصوبه  کالای همراه ملوان پرداخت و افزود: با پیگیری‌های مسئولان استان و توجه دولت کالای همراه ملوان تصویب شد و بر اساس آن، هر ملوان می‌تواند سالی شش سفر داشته باشد و در هر سفر نیز ۱۵۰ میلیون ریال کالا با معافیت صد در صدی وارد کند، ضمن اینکه ۲۰ درصد تخفیف برای همه بنادر استان نیز در نظر گرفته شده است.

وی بر تکمیل جاده ریگ به گناوه، پل گردشگری خور گناوه، میدان امام علی (ع) گناوه و  ریگ و اجرای پلاژ بانوان گناوه را تاکید کرد و افزود: تکمیل و اجرای این پروژه‌ها در اولویت‌های پروژه‌های عمرانی شهرستان گناوه قرار دارد.