پیوند مُرید مالک ریگی با جوجه اردک زشت!+فیلم
مسیح علی نژاد و حبیب الله سربازی که افکاری مشابه یکدیگر دارند در پیوندی مجازی و تلاشی مذبوحانه اقدام به انتشار کلیپی دروغین در صفحات شخصی خود کردند که بلافاصله تکذیب شد.
كدخبر: id-6838
تاريخ: 2018-06-28 14:48:12

به گزارش \"تنگستان نما\"، به نقل از عصرهامون، پس از آنکه سربازی؛ مسئول کانال دروغ پراکن در فضای مجازی با مشکلات متعدد مواجه شد اقدام به انتشار تصاویر کذب و بهره برداری غیراخلاقی از کلیپ های پخش شده در فضای مجازی نمود که در آخرین حرکت، کلیپ منتشر شده که مربوط به جوانان یک شرکت بازاریابی شبکه ای در شهرستان خاش بود را به نام حامیان خود تصاحب کرد و انتشار داد.


در پی این حرکت مذبوحانه که ناشی از ضعفِ مفرط عنصر سابق گروهک تروریستی مالک ریگی بود، مسیح علی نژاد که به جوجه اردک زشت شهرت دارد نیز این کلیپ را در صفحه شخصی خود منتشر نمود تا پیوندی نامبارک در فضای مجازی بین او دو رقم بخورد.


این تلاش کودکانه آنها باعث شد تا کسانی که از کلیپ شان سوء استفاده سیاسی و غیراخلاقی شده بود با تهیه کلیپ تصویری مجدد و ارسال به پایگاه خبری عصرهامون، ضمن محکومیت چنین اقدامات ناپسند، خواستار حذف این کلیپ از صفحات شخصی این دو عنصر تروریست و فتنه گر شوند.
 

 انتهای پیام/

غعت