راهیابی نونهال اهرمی به مسابقات بین المللی مالزی+ عکس
نونهـال اهـرمی تـوانست در مسابقات استانی I-math که در اریبهشت ماه سال جاری برگزار گردید ، در رقابت با قریب به 200 نفر از شهرستان های استان بوشهر ، مقام نخست را کسب نماید.
كدخبر: id-6931
تاريخ: 2018-07-02 10:57:29

به گزارش \"تنگستان نما\"، مـارینـا قدرتیـان ، نونهـال اهـرمی تـوانست در مسابقات استانی I-math که در اریبهشت ماه سال جاری برگزار گردید ، در رقابت با قریب به 200 نفر از شهرستان های استان بوشهر ، مقام نخست را کسب نماید.

این نونهال افتخـار آفرین اهرمی بناست به عنوان نماینده کشور ایران در مسابقات بین المللی I-math 2018 که در کشور مالزی برگزار می شود حضور یابد.

I-Maths، یعنی “من ریاضی را دوست دارم” روشی جهت آموزش مفاهیم پایه ریاضی، به کودکان ۳ تا ۷ سال است.

این روش از طریق غنی سازی محیط آموزشی (بازی، داستان، نمایش خلاق، شعر، فعالیت های آموزشی گروهی و … ) مهارت های شناختی کودکان را افزایش می دهد و کودک را آماده ورود به آموزش های رسمی می کند. آموزش های این سیستم به صورت سلسله مراتبی و با توجه به مراحل رشد شناختی کودک توسط متخصصین طوری طراحی شده است که کودک در عین حالیکه بازی و تفریح می کند مفاهیم پایه و اصلی ریاضی را هم درک می کند.

در این سیستم تمامی مفاهیم به صورت عینی و لمسی منتقل می گردد و دوره کاملاً کودک محور بوده و مدرس بیشتر یک هدایت گر است.

مربی گری نونهال موفق اهرمی را مریم آشوری از مدرسان خانه ریاضیات شهرستان تنگستان بر عهده داشته که این پایگاه خبری ضمن تبریک به این نونهال اهرمی و خانواده وی بابت افتخار آفرینی ، از تلاش های مربی و مجموعه خانه ریاضیات تنگستان نیز تقدیر می نماید.

 

/انتهای پیام