کشف ۶۰ کیلو گرم مواد مخدر از سوداگران مرگ در اهرم
دادستان عمومی و انقلاب تنگستان گفت: با رصدهای اطلاعاتی دقیق و تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر تنگستان و همراهی تیمی از پلیس مواد مخدر استان و طی یک عملیات تعقیب و گریز باند سه نفره حامل مواد مخدر که با دو دستگاه اتومبیل سواری حامل ۶۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک بودند دستگیر و روانه زندان شدند.
كدخبر: id-6932
تاريخ: 2018-07-02 12:08:47

به گزارش \"تنگستان نما\"، حجت‌الاسلام عباس فقیه دادستان عمومی و انقلاب تنگستان گفت: با رصدهای اطلاعاتی دقیق و تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر تنگستان و همراهی تیمی از پلیس مواد مخدر استان و طی یک عملیات تعقیب و گریز باند سه نفره حامل مواد مخدر که با دو دستگاه اتومبیل سواری حامل ۶۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک بودند دستگیر و روانه زندان شدند.

فقیه در ادامه بیان کرد: باند سه نفره که همگی از اعضای یک خانواده و ساکن یکی از شهرهای شمالی استان بودند مواد مخدر مکشوفه را از یکی از شهرهای جنوبی استان بارگیری کرده بودند و توسط دو نفر از اعضای باند با یکی از وسائط نقلیه نیز اسکورت می شدند.

وی اظهار داشت: این باند سه نفره قرار بود تا از طریق مرز استان بوشهر به فارس از استان خارج نمایند که با رصد دقیق اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و اعطای دستورات و مجوزات قضایی لازم توسط دادستان در شهرستان تنگستان و بعد از تعقیب و گریز و درگیری پلیس با قاچاقچیان و شلیک چند تیر به سمت لاستیک اتومبیل حامل مواد مخدر به دام پلیس افتادند.

فقیه دادستان عمومی و انقلاب تنگستان افزود: هر سه متهم پس از تفهیم اتهام حمل و معاونت در حمل مواد مخدر توسط بازپرس محترم و صدور قرار تامین متناسب به زندان معرفی گردیدند.

دادستان عمومی و انقلاب تنگستان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از پلیس مبارزه با مواد مخدر از فعالیتهای شبانه‌روزی ایشان جهت ناامن کردن فضای شهرستان برای سوداگران مرگ تقدیر نمود.

/ انتهای پیام