نشست کمیته تعیین فرم و رنگ لباس مدارس در تنگستان
نشست کمیته تعیین فرم و رنگ لباس مدارس با حضور اعضای شورای معاونین و نماینده مدیران مقاطع مختلف تحصیلی شهرستان تنگستان برگزار شد
كدخبر: id-6934
تاريخ: 2018-07-03 07:33:43

به گزارش \"تنگستان نما\"، کرامت احمدی زاده معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش تنگستان در نشست کمیته تعیین فرم و رنگ لباس مدارس شهرستان تنگستان گفت: ساماندهی فرم لباس مدارس در راستای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف متناسب با قابلیت ها و ظرفیت های نظام تعلیم و تربیت ضروری است.

وی افزود: در نظر گرفتن فاکتورهایی از قبیل روانشناسی رنگ، راحتی لباس، سن، جنسیت دانش آموزان ، کیفیت پارچه و حساسیت های پوستی در این کمیته مورد نظر است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش تنگستان تصریح کرد: اولیا دانش آموزان مجازند از هر محل که مایل هستند لباس فرم فرزندان خود را تهیه نمایند لیکن به منظور حمایت از بازاریان شهر و شهرستان حدالمقدور از بازار مهدیه که متعهد به تهیه و تامین لباس فرم شده اند خرید نمایند.

وی ادامه داد: در نشستی که با بازاریان و مجمع صنفی شهرستان تنگستان داشته ایم تاکید کمیته تعیین فرم و رنگ لباس دانش آموزان بر این بوده که فروشندگان به گونه ای عمل کنند که اولیا برای تهیه لباس فرم دانش آموزان خود دچار سردرگمی نشوند و رضایت خاطر آنان فراهم شود.

احمدی زاده تصریح کرد: در سال تحصیلی پیش رو تغییر رنگ لباس ها فقط در مقطع متوسطه اول و دوم پسرانه شهرستان داریم و اولیا دانش آموزان دیگر مقاطع طبق لباس سال تحصیلی گذشته لباس فرم دانش آموزان خود را تهیه کنند.

 

/ انتهای پیام