استانداری بوشهر به پرونده طرح الحاق روستای گادوی به اهرم ورود کند
عضو شورای اسلامی اهرم گفت: از استانداری بوشهر می خواهیم هر چه سریعتر به پرونده طرح الحاق روستای گادوی"به شهر اهرم رسیدگی و ورود کند.
كدخبر: id-6935
تاريخ: 2018-07-03 07:45:27

به گزارش "تنگستان نما"، محسن قاسمی زاده عضو شورای اسلامی اهرم گفت: شورای اسلامی اهرم ده ماه پیش مصوبه طرح الحاق روستای گادوی"به شهر اهرم را گذرانده و طی مکاتبه و تقدیم صورتجلسه به فرمانداری تنگستان جهت بررسی، کارشناسی و اظهار نظر اولیه ارسال کرده است، اما تا کنون هیچ ترتیب اثری نداده اند.

وی ادامه داد: شورای چهارم اهرم نیز مکاتبات و پی گیری هایی نیز در این خصوص داشته است و تمامی نامه نگاریها و درخواست ها و پی نوشت مسولان محلی واستانی موجود است، اما موضوع مسکوت مانده است.

قاسمی زاده افزود: در گذشته تنگستان در زمینه تقسیمات کشوری ضرر و زیان دیده است و به عنوان نمونه؛ انتزاع عالی شهر، تل سیاه و گندم ریز مصداق این ادعا ست که کاملا "غیر کارشناسی و بدون هماهنگی مسولان محلی و مردم و خطایی کاملا" اشتباه و سیاسی بود.

عضو شورای اسلامی اظهار داشت: اهرمطرح الحاق روستای گادوی به اهرم در دولت نهم و دهم مورد پی گیری جدی مردم بوده و انتظار است هر چه سریعتر به وزارت کشور و دولت جهت تصویب ارسال شود.

وی تصریح کرد: مطالبات نیازمندی های مردم باید با ارائه توجیهات لازم از سوی مسولان مربوطه چه منفی و چه مثبت پاسخ لازم داده شود، ولی هر گونه بی توجهی و کم کاری قطعا گلایه، نارضایتی و تجمعات مردمی را در پی خواهد داشت.

محسن قاسمی زاده گفت: توسعه شهری اهرم به سمت گادوی و الحاق این روستا به شهر اهرم از اولویت ها می باشد و زمینه توسعه و رشد شتابان مرکز شهرستان را فراهم می کند.

قاسمی زاده خاطر نشان کرد: روستای گادوی در حریم شهر اهرم و چسپیده به این شهر است و مردم این روستا تمایل خود را نیز اعلام نموده اند.

عضو شورای اسلامی اهرم ادامه داد: شهرداری اهرم سالهاست به اهالی این منطقه خدمات ارائه می دهد و اکنون این روستا دارای دهیاری و دارای ۲۰ خانوار است.

وی افزود: مردم اهرم مردمی انقلابی اند و مطالبه مردم جدی است و فرمانداری تنگستان و استانداری بوشهر باید زمینه الحاق روستای گادوی به مرکز شهرستان را فراهم نمایند.

قاسمی زاده عضو شورای اسلامی اهرم اظهار داشت: روستای گادوی در مسیر بزرگراه بوشهر عسلویه و در حریم شهر اهرم، در مسیر خط ریلی اهرم به فراشبند قرار دارد.

 

/ انتهای پیام