هر جامعه ای موظف به پاسداشت و تکریم مفاخر و مشاهیر خود می باشد
عضو شورای اسلامی اهرم گفت: هر جامعه ای موظف به پاسداشت و تکریم مفاخر و مشاهیر خود می باشد و قطع و یقین آن دسته از جوامع که در این زمینه تلاشی نداشته باشند و می توانند بر مدار توسعه حرکت نمایند.
كدخبر: id-6945
تاريخ: 2018-07-07 06:31:00

به گزارش "تنگستان نما"،  امین ماندگار رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر اهرم در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین حق شناس از مفاخر و خیران شهرستان تنگستان گفت : شما تا به حال خدمات شایانی به ویژه در زمینه های آموزشی و فرهنگی به زادگاه و موطن خود انجام داده اید که از جمله آن را می توان افتتاح موسسه قرآنی ابراهیم خلیل الله عنوان نمود.

وی اظهار کرد: هر جامعه ای موظف به پاسداشت و تکریم مفاخر و مشاهیر خود می باشد و قطع و یقین آن دسته از جوامع که در این زمینه تلاشی نداشته باشند و می توانند بر مدار توسعه حرکت نمایند.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر اهرم خاطر نشان کرد: به پیشنهاد ریاست این شورا و بحث و بررسی در کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا ، بناست در آتیه ای نزدیک و به منظور تجلیل از خدمات ارزنده حجت الاسلام حق شناس ، خیابانی به نام ایشان نام گذاری شود.

ماندگار گفت : باید اقرار کنیم که در زمینه تکریم و تجلیل از مفاخر دیار خود نتوانسته ایم خوش بدرخشیم و انتظار است که جوانان این سرزمین در این خصوص پیش گام شوند.

این عضو شورای اسلامی شهر اهرم با انتقاد از عملکرد نمایندگی میراث فرهنگی شهرستان تنگستان در معرفی بزرگان و تاریخ کهن شهر اهرم به ویژه به نسل نوجوان و جوان، تشکیل ستادی به منظور معرفی مشاهیر و مفاخر و تکریم آنان را ضروری دانست.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی در این نشست که با حضور تعدادی از صحاب رسانه و هنرمندان برگزار شده بود و مطالبات و گلایه های جامعه هنری شهر را به حق و صحیح دانست و اظهار داشت: قاطبه هنرمندان این شهر و شهرستان از نگاه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر به مقوله فرهنگ و هنر گلایه هایی دارند که ضروری است ایشان با تغییر مواضع خود نسبت به حل دغدغه های ایشان گام هایی اساسی بردارد.

/انتهای پیام