حمایت از کالای ایرانی به شیوه ریئس شورای شهر اهرم+ فیلم
حمایت از کالای ایرانی به شیوه ریئس شورای شهر اهرم در پی اهدای یکدستگاه تلفن از طرف استانداری که در جلسه گرامیداشت روز شهرداریها و دهیاری ها در استانداری برگزار شده بود خورد خراب کرد.
كدخبر: id-7012
تاريخ: 2018-07-09 07:40:44

به گزارش "تنگستان نما"، در همایش تجلیل از شهرداریها و دهیاری ها که به همت استانداری بوشهر برگزار شده بود یک دستگاه تلفن به این زحمتکشان عرصه خدمت به مردم اهدا شد که رئیس شورای شهر اهرم در حمایت از کالای ایرانی و اعتراض به عدم رعایت این موضوع توسط دست اندر کاران برگزاری این همایش هدیه تحویل گرفته را خورد و خراب می کند تا اعتراض خود را اینگونه به گوش مسئولین برساند.

اگر چه این کار عباس صبوری به نظر برخی اشتباه بوده ولی اگر از زاویه دیگر به ماجرا نگاه کنیم شاید تلنگری باشد به مسئولین امر تا به جای شعار دادن در عمل نیز به خود بیایند و سال حمایت از کالای ایرانی و به دنبال آن کارگر ایرانی را بیش از پیش جدی بگیرند.

سایت تنگستان نما نه تنها این حرکت عباس صبوری را به دور از شان وی نمی داند بلکه آن را قابل تقدیر دانسته و می ستاید چرا که این حرکت جسورانه در حمایت از دستان پینه بسته کارگران ایرانی و بنگاه ها و کارخانه های تولیدی داخلی است که با بی دقتی و عدم مدیریت حال و روز خوشی را در این روزها سپری نمی کنند ولی ای کاش همه به خود می آمدند.

دانلود کلیپ

/ انتهای پیام