حضور موفق تیم ملی در جام جهانی روسیه مرهون خون شهدای مدافع حرم است
وحید امیری در دیدار با فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: اگر توانستیم در مسابقات جام‌جهانی حضور پیدا کرده و با بازی‌های تماشایی مردم را شاد کنیم، مرهون خون شهدای مدافع حرم است.
كدخبر: id-7015
تاريخ: 2018-07-09 14:20:41

به گزارش \"تنگستان نما\"، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل استان لرستان به همراه تعدادی از مسؤولان سپاه این استان با وحید امیری ملی پوش لرستانی تیم ملی فوتبال دیدار کرد.

سردار مرتضی کشکولی در این دیدار بیان کرد: ایران اسلامی دارای ظرفیت‌های انسانی بالا بوده که در منطقه‌ای ایدئولوژیک قرار دارد و ما باید از این منابع و ظرفیت‌ها در راستای فراهم آوردن شرایط ظهور منجی بشریت استفاده کنیم.

پیشرفت در فوتبال نشان‌دهنده رشد کشورهاست

وی ضمن تقدیر از خانواده این ورزشکار ملی‌پوش افزود: تاریخ انقلاب اسلامی به ما نشان داده در زمینه‌هایی که از استعداد جوانان استفاده شده در آن حوزه‌ها کشور به رشد و ترقی رسیده است، بنابراین خانواده‌ها باید تمام تلاش خود را در راستای تربیت جوانانی متدین و مفید برای کشور به کار بگیرند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با اشاره به مسابقات جام جهانی فوتبال اظهار کرد: فوتبال تنها یک سرگرمی نبوده، بلکه ورزشی سیاسی است و هر کشوری که بتواند در آن به افتخاری برسد در سطح دنیا معرفی‌شده و پیشرفت در این ورزش نشانه رشد و شکوفایی کشورها است.

سردار کشکولی بیان کرد: خوشبختانه در این دوره جوانان کشورمان با هدایت کادر فنی مجرب توانستند با وجود تحریم‌های ظالمانه‌ای که در مسیر تیم فوتبال کشورمان توسط نظام سلطه ایجادشده بود از اعتبار کشورمان نزد جهانیان دفاع کنند.

وی خاطرنشان کرد: باعث شور و شرف مردم لرستان بوده که دو تا از بهترین بازیکنان این تیم اهل لرستان هستند و از این جوانان برای به‌ وجود آوردن این شور شوق در مردم سراسر کشور تقدیر می‌کنیم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع)  عنوان کرد: فوتبال تنها رشته‌ای بوده که تمامی مردم با انواع سلیقه‌های فرهنگی، اعتقادی و سیاسی آن را مشاهده می‌کنند و نظام با سرمایه‌گذاری روی این رشته می‌تواند آرمان‌های خود را به همه مردم جهان نشان دهد.

حضور موفق تیم ملی در جام جهانی مرهون خون شهدای مدافع حرم است

وحید امیری نیز در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان بیان کرد: تمام افتخارآفرینی‌هایی که در تمام عرصه‌ها برای کشورمان کسب‌ شده همه مرهون امنیت و آسایشی است که توسط سپاه پاسداران و سایر ارگان‌ها در کشور ایجاد شده است.

وی اضافه کرد: اگر ما توانستیم در مسابقات جام‌جهانی حضور پیدا کنیم و با بازی‌های تماشایی دل مردم را شاد کنیم، همه این‌ها مرهون خون شهدای مدافع حرمی بوده که در آن سوی مرزها با تروریست‌های تکفیری جنگیده‌اند.

ملی‌پوش فوتبال کشورمان اظهار کرد: تمام بازیکنان تیم ملی در مسابقات جام‌جهانی سربازان این کشور بودند و با توجه به تحریم‌های ظالمانه‌ای مانند لغو بازی‌های تدارکاتی و حتی نداشتن کفش به تیم ملی برای سربلندی کشورمان مبارزه کردند و خوشبختانه نتایج مناسبی را نیز کسب شد.

امیری در پایان گفت: از تمامی مردم و مسؤولان استانی به خاطر استقبال و حمایتشان تشکر می‌کنم و امیدوارم با حمایت‌های خود از ورزش استان باعث تولد ستاره‌های جدید در ورزش لرستان شوند.

در پایان این دیدار فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل از این ملی پوش ارزنده تیم ملی تجلیل کرد.

منبع: فارس