پیام تسلیت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحداهرم به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی
محمود قدرتیان در پیامی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیات موسس و هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را به مقام معظم رهبری، ملت ایران و خانواده وی تسلیت گفت.
كدخبر: id-77728
تاريخ: 2017-01-09 16:58:32

به گزارش تنگستان نما، مهندس محمود قدرتیان در پیامی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیات موسس و هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را به مقام معظم رهبری، ملت ایران و خانواده وی تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است .

نقش ممتاز مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در شکل گیری انقلاب اسلامی، دوران مبارزه با رژیم ستم شاهی، استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و عرصه ها و حوادث گوناگون و خطیر پس از انقلاب بی بدیل بوده و بی تردید ملت شریف، یار صدیق، باوفا و صمیمی حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری را فراموش نخواهند کرد و همواره یاد و نام او بر تارک تاریخ حماسی این مرز و بوم خواهد درخشید.

درگذشت ریاست فقید هیات موسس و هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی ، چنان برای آحاد ملت ایران بویژه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی ، سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.

اینجانب ضمن عرض تسلیت مجدد برای وقوع این حادثه تلخ و درگذشت جانکاه آیت الله هاشمی رفسنجانی و طلب آمرزش و مغفرت برای ایشان ، صبر و بردباری را برای خانواده وی مسالت دارم .

 

محمود قدرتیان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهرم