پیام تسلیت امام جمعه تنگستان بمناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی
امام جمعه تنگستان به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی ، پیام تسلیتی صادر نمود .
كدخبر: id-77737
تاريخ: 2017-01-10 12:01:29

به گزارش تنگستان نما،  امام جمعه تنگستان به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی ، پیام تسلیتی صادر نمود .

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

ارتحال ناگهانی یار دیرین امام و رهبری ، آیت الله هاشمی رفسنجانی که از موثرترین شخصیت ها در انقلاب اسلامی بودند را به امام عصر (عج) ،  مقام معظم رهبری و ملت عزیز ایران ، به خصوص به مردم شریف تنگستان و شهر اهرم تسلیت می گویم.

ایشان که در همه فراز و نشیب های انقلاب اسلامی حضور داشته اند همواره در کنار رهبری و مدافع ایشان بوده و همانطور که حضرت آقا در پیامشان فرمودند: ”  هیچگاه بدخواهان نتوانستند او را از رهبری جدا نمایند”  که این از نقاط ستودنی حیات سیاسی آن مرحوم بود.

سال ها در زندان ساواک و تحمل شکنجه ها قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و نیز مسئولیت هایی که در دوران دفاع مقدس داشتند برهیچ کسی پوشیده نیست.

دو دوره ریاست جمهوری،ریاست مجلس شورای اسلامی،ریاست خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام و دیگر مسئولیت های حساس و خطیر و کلیدی در نظام جمهوری اسلامی نمونه ای از خدمات این روحانی خستگی ناپذیر بود که امید است خداوند روحش را با امام شهدا محشور فرماید و این خدمات را از او قبول نماید.

لذا به همین مناسبت از عموم مردم دعوت می نمایم درجهت پاسداشت از یار دیرین امام و رهبری در مراسمی که به همین مناسبت برگزار می گردد شرکت فرمایند .

عیسی راستگو
امام جمعه تنگستان (اهرم)