پیام فرماندار تنگستان بمناسبت رحلت جانسوز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی
عادل دهدشتی فرماندار تنگستان بمناسبت رحلت جانسوز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیامی را منتشر نمود.
كدخبر: id-77741
تاريخ: 2017-01-09 16:18:03

به گزارش تنگستان نما، عادل دهدشتی  فرماندار تنگستان بمناسبت رحلت جانسوز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیامی را منتشر نمود.

متن این پیام بدین شرح است:

رحلت جانسوز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که درزمره مجاهدين انقلاب اسلامی و از یاران وفادار امام و رهبری بوده اند، ضايعه سنگینی برای انقلاب و ایران اسلامي است.

ایشان که از پيشگامان مبارزه با رژیم پهلوی بودند، پس از پیروزی انقلاب نیز تمام توانایی و وجود خود را در پیشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بکار بست و در دوران مبارزات نهضت اسلامی، در مسیر پیروزی انقلاب همت گمارد و پس‌ از آن نیز با همراهی، وفاداری و ثبات قدم در کنار مرحوم امام خمینی(ره) و رهبری معظم انقلاب، در فراز و نشیب‌ها و سختی‌های دوران دفاع مقدس و عرصه سازندگی میهن توانست در همه میادین و آزمون هاسربلند و پیروز بیرون بیاید و در ذهن و قلب ملت جای بگیرد.

بحق ایشان كه الگويي از شجاعت،صبر،تدبير و اعتدال بودند عمر پر برکت خود را در راه اعتلای اسلام و انقلاب اسلامی سپری کرد و روح بلند و ملکوتی ایشان، در شب وفات حضرت فاطمه معصومه(س)، به روح والای امام و شهدای گرانقدر اسلام و انقلاب پیوست.

اینجانب این مصیبت عظیم را به رهبر معظم انقلاب، رییس جمهور محترم و ملت بزرگ ایران بويژه مردم شهرستان تنگستان تسلیت می گویم و از خداوند رحمان برای آن عالم مجاهد، رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم، صبر و اجر مسئلت دارم.