کمپین مردمی یک کوله پر از مهر/ کمک به دانش آموزان بی بضاعت+ پوستر
کمپین مردمی یک کوله مهر با هدف ایجا راهی برای خیران جهت کمک به کودکان و نوجوانان نیازمندی که با آغاز سال تحصیلی توان تهیه لوازم‌التحریر ندارند راه‌اندازی شده است.
كدخبر: id-7929
تاريخ: 2018-08-05 22:44:08

به گزارش "تنگستان نما"، کمپین مردمی یک کوله مهر با هدف ایجا راهی برای خیران جهت کمک به کودکان و نوجوانان نیازمندی که با آغاز سال تحصیلی توان تهیه لوازم‌التحریر ندارند راه‌اندازی شده است.

هر چقدر به آغاز بازگشایی مدارس نزدیک می شویم، موضوع تهیه و تدراک دانش‌آموزان برای ورود و بازگشت به مدرسه، تب وتاب بیشتری می‌گیرد؛ اما این برای برخی دیگر خاطرات خوبی به همراه ندارد؛ برای آن بچه‌هایی که وقتی روزهای آخر شهریور می‌شود و دوستانشان از خریدهایشان می‌گویند، آنها با حسرت به صحبت‌هایشان گوش می‌دهند.

برای آنها که چند سال یک‌بار کیف و کفش عوض می‌کنند و لباس‌های کهنه خواهر و برادرشان را به تن می‌کنند؛ برای آنها که با دیدن لوازم‌التحریر همکلاسی‌شان آهی از نهادشان بلند می‌شود؛ آهی که هیچ درمانی جز سکوت ندارد، کودکانی که با نداری دست و پنجه نرم می‌کنند؛ کودکانی که هنوز معنی تورم، گرانی، بی پولی و... را نمی‌فهمند و تنها چیزی که توجه‌شان را جلب می‌کند زیبایی و تنوع لوازم‌التحریر موجود در بازار است.

هدف این پویش مردمی سوق و هدایت دستان پرسخاوت و دل‌های پر از مهر هموطنان و خیران بزرگ به سوی ستادهای جذب مشارکت‌های مردمی و مالی مرتبط با این موضوع به هر میزان که تمایل داشتند، است تا ضمن اینکه خدای نکرده فقر و نداری مانعی برای ادامه تحصیل این دانش‌آموزان نشود و ما نیز گامی کوچک در راستای یاری رساندن این عزیزان در جهت بر طرف کردن نیازهای اولیه‌شان در امرتحصیل باشیم بگونه‌ای که فقر و نداری مانعی برای ادامه تحصیل کسی از دستیابی به آینده‌ای روشن نشود که قطع به یقین این اقدام نتیجه بزرگی را به ارمغان خواهد آورد.

هموطنان عزیزمی توانند کمکهای نقدی خود را به حساب شماره 0342941934008 نزد بانک ملی به نام عابد تمدنی و یا شماره کارت 6037997280742181 واریز نمایند.


اطلاعات تماس: 09179295357

 

انتهای پیام/