تیم امید کارگر بنه گز تنگستان در آستانه کناره گیری از مسابقات لیگ یک کشور
تیم فوتبال امیدهای کارگر بنه گز تنگستان که بعد از قهرمانی در استان راهی مسابقات کشوری شده بود باز هم با بی مهری هیا عجیبی از سوی مسئولان شهرستان تنگستان مواجه شده است.
كدخبر: id-8372
تاريخ: 2018-09-05 08:23:06

به گزارش \"تنگستان نما\"، تیم فوتبال امید کارگر بنه گز تنگستان که بعد از قهرمانی در استان راهی مسابقات کشوری شده بود باز هم با بی مهری هیا عجیبی از سوی مسئولان شهرستان تنگستان مواجه شده است.

باشگاهی که علی عالی نژاد سالهاست با خون دل آن را سرپا نگه داشته است و بنام و اعتبار شهدای بنه گز تنگستان به آن دل خوش کرده، باز هم با مشکلات تکراری بی پولی و نداشتن ورودی بازی ها دست و پنجه نرم میرکند.

وقتی با مدیر عامل این باشگاه حرف هم صحبت می شوید یک کلام می گوید: واقعا بخاطر این جوانان از زندگی و سلامت ام گذشتم تا دلخوشی ورزشکاران تنگستانی همین مستطیل سبز باشد اما آنقدر با ما بد کردند که دیگر رمقی نمانده است! این تیم یادگار شهداست و اگر تا کنون در رده فوتبال پایه سرپا مانده به اعتبار همین نامهای بزرگ است اما گویا در تنگستان هیچ مسئولی دلش برای این تیم نمیسوزد و فقط وعده شنیده می شود!

تیم امیدهای کارگر بنه گز تنگستان یکی از نمایندگان استان در لیگ دسته اول امیدهای کشور است که هفته آینده اولین بازی خود را مقابل دیگر تیم هم استانی شاهین شهرداری باید انجام دهد اما پول ورودی رقابتها را ندارند که پرداخت کنند!

هادی عالی پور سرپرست این تیم هم گله و شکایت ندارد اما انگار گوش شنوایی در تنگستان نیست!

وی گفت: شوخی نیست برای تیمداری در سطح امیدهای کشوری مبلغی حدود ۱۵۰ میلیون تومان نیاز است، بنده خدا عالی نژاد چقدر پول بگذارد آنهم در این شرایط بد اقتصادی اما واقعا کاری می کنند که انگیزه ما و حتی بازیکنان جوان شهرستان تنگستان از بین رفته و حتی نمی دانیم در لیگ یک امیدها شرکت خواهیم کرد یا خیر؟!

مسئولان شهرستان تنگستان مشکلات ورزشکاران ببینند که تیم های رده پایه چه زجرهای بخاطر بی پولی می کشند.

تیم باشگاه کارگر بنه گز تنگستان چند سال در مسابقات کشور حضور دارند و با هزینه شخصی عالی نژاد اداره می شود چرا مسئولین فکری به حال این تیم تنگستانی نمی کنند.

انتهای پیام/