بانگاه لیبرالی نمی شود مقابل جنگ شدید اقتصادی لیبرال گرایان استکباری آمریکا و غرب ایستاد
معاون سیاسی سپاه استان بوشهر گفت: شرایط حل برخی مشکلات سخت خواهد بود و این البته بدان معناست که نگاه لیبرالی متاسفانه بجای اینکه به توان فرزندان این آب و خاک اعتماد کند وچون گذشته از مشکلات بگذرد با اشتباه محاسباتی خود هزینه هایی بوجود می آورند.
كدخبر: id-8412
تاريخ: 2018-09-09 12:09:07

به گزارش "تنگستان نما"، محمد رضایی معاون سیاسی سپاه استان بوشهر در رزمایش سپاهیان  محمدرسوال الله بسیجیان دلوار گفت: برای ایستادگی درمقابل  جنگ شدید اقتصادی دشمن ،باید روحیه و مدیریت جهادی باشد وبانگاه لیبرالی نمی شود مقابل جنگ شدید  اقتصادی لیبرال گرایان استکباری آمریکایی وغربی ایستاد تا نگاه به دستان غرب در برخی تفکرهای عقب مانده حاکم باشد.

معاون سیاسی سپاه استان اظهار کرد: شرایط حل برخی مشکلات سخت خواهد بود و این البته بدان معناست که نگاه لیبرالی متاسفانه بجای اینکه به توان فرزندان این آب و خاک اعتماد کند وچون گذشته از مشکلات بگذرد با اشتباه محاسباتی خود هزینه هایی بوجود می آورند.

رضایی در ادامه گفت:ایستادگی ملت بزرگ عاشوارییمان  تحت فرمان ولی امر مسلمین باعث شده است که امروز فرهنگ عاشورایی  هیهات من الذله تبدیل به تفکری جهانی شده است امروز حیاط خلوت استکبار جهانی سرشار ازشعارها وحرکت هایی است که نشئت گرفته از نفوذ معنوی فرزندان انقلاب اسلامی است که درحال تمدن سازی اسلامی نوینی در مقابل فرعونها ی زمانه هستند.

رضایی گفت: امروز استکبار به سرکردگی امریکای مستکبر همچون فرعون در دریای  طوفانی نیل ملت ایران در حال غرق شدن هستند لذا باهمه وجود تلاش می کنند با تغییر محاسبات ذهن ملت و مسئولان در جنگ رسانه ای و سپس جنگ اقتصادی به اهداف خود برسند وتاحدی نابودی خودرا عقب بیاندازند.

وی ا امه داد: اگر چه دراین مسیر با وحدت مردم و مسئولان مختلف در نظام ناکام خواهند بود.

معاون سیاسی سپاه استان در پایان گفت: تنها راه عبور از مشکلات، جاری و ساری شدن شعار ما می توانیم حضرت امام روح الله ره و اعتماد به ملت با مدیرت انقلابی و جهادی وارزشمدارانه است که دراین راه بایستی همه وفاداران به نظام متحد وهمسو کمک کنند تااین فرهنگ هرچه بیشتر حاکم شود و هرچه زودتر دشمن در این جنگ جدید اقتصادی نیز شکست بخورد که تاریخ این منطقه دلوار واستان بوشهر نشان داده است که پیشانی جوانان این مرز و بوم را  با مهر ضداستکباری می شناسند و ان شاالله دور نخواهد بود که با کمک مسئولان نظام  اسلامی تمدن نوین اسلامی برتارک قله های جهان بدرخشد.

 

انتهای پیام/