حفاظت بدون مشارکت و حمایت مردم محقق نمی‌ شود
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تنگستان گفت: حفاظت بدون مشارکت و حمایت دلسوزانه مردم به طور قطع محقق نمی‌ شود.
كدخبر: id-8713
تاريخ: 2018-10-11 08:16:52

به گزارش \"تنگستان نما\"، آزاده قاسم زاده سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تنگستان نیز با اشاره به اهمیت مشارکت مردم در حفاظت از عرصه های منابع ملی گفت: حفاظت بدون مشارکت و حمایت دلسوزانه مردم به طور قطع محقق نمی‌ شود.

آزاده قاسم زاده افزود: با توجه به بارندگی اندک این شهرستان، گاهی با از بین رفتن بوته‌ها و گیاهان مرتعی ارزشمند دیگر امکان رویش مجدد آنها وجود ندارد و باید از مراتع و اراضی ملی شهرستان درست و علمی استفاده شود.

وی ادامه داد: امیدواریم با تعامل مستقیم مردم و منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان، تحولات بزرگ و تاثیرگذار در حوزه های مختلف مرتبط با منابع طبیعی رخ دهد.

قاسم زاده گفت: تلاش می شود اطلاع‌ رسانی و ارائه خدمات به مردم و تکریم ارباب رجوع در کمترین زمان ممکن انجام شود و تسریع به پاسخگویی به مطالبات و درخواست‌های مردمی و بهره‌برداران از اولویت های این اداره است.

سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تنگستان بیان کرد: منطقه خائیز تنها یکی از منطقه هایی است که پروژه های آبخیزداری درآن بصورت جدی در دست پیگیری است.

 

انتهای پیام/