محمود فکری در فکر صدر جدول لیگ آزادگان
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر ۹ امتیازی، روز پنجشنبه در هفته هفتم مقابل اکسین البرزی قرار می گیرد که با ۱۱ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفته است .
كدخبر: id-8753
تاريخ: 2018-10-11 12:10:59

به گزارش \"تنگستان نما\"، تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در بازی قبل در حالی مقابل تیم شهرداری ماهشهر قرار گرفت که این تیم بدون امتیاز در انتهای جدول به سر می برد ، اما  تهدید به اخراج مهابادی سرمربی تیم شهرداری از سوی مسئولین ماهشهری ، شانس برد را از یاران فکری گرفت و با یک امتیاز به بوشهر بازگشتند .

با تمرینات منظمی  که تیم شاهین پس از بازی با شهرداری ماهشهر داشته است ، هواداران تیم منتظر یک برد شیرین تر از عسل هستند تا با توجه به نتایج به دست آمده توسط دیگر تیم های بالای جدول ، شاهین با شکست دادن تیم اکسین البرز خود را به پله سوم برساند و بالاتر از آلومنیوم اراک ، نگاهی هم  به صدر جدول بیاندازد و هلهله ی صعود از دل ساحل نشینان به گوش برسد و زن و مرد نقل مجلس شان شود شاهین بوشهر.

بازیکنان شاهین آگاه باشند که پیروزی در این بازی شش امتیازی و رسیدن به جایگاه سوم جدول ، شور و نشاط صعود را به وجود خواهند آورد و سکوها بیش از پیش پر خواهند شد و لذت بازی را دو چندان خواهد کرد .

محمود فکری جویباری هم آشناتر از هر زمان به فرهنگ بوشهر ، خوب می داند با مردم مهمان نواز  و قدرشناسی روبروست و خوب می داند با پشت سر گذاشتن البرز به مکان خوش آب و هوایی خواهد رسید و در این راه همراهی هوادار شاهینی را می خواهد نه تماشاگر شاهینی . با زتکرار می کنم هوادار شاهینی نه تماشاگر شاهینی .