کد خبر : 76293 تاریخ ثبت : 1395/9/11 05:45:10
لادن طباطبایی:

عشق به امام رضا(ع) در وجود همه ایرانیان است/ بازی در سریال ولایت عشق برایم تازگی داشت

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: عشق به امام رضا ، در همه ایرانی ها وجود دارد .

به گزارش تنگستان نما، لادن طباطبایی بازیگر نقش "طاهره" در سریال ولایت عشق در گفت و گو با زنجانم اظهار داشت: من سالهاست به کار بازی گری مشغول هستم و فارق التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه هنرهای زیبای دانشگاه تهران هستم.
وی از دلایل رضایت خود از نقش طاهره  در سریال ولایت عشق گفت و اضافه کرد:یکی از دلایل خرسندی ام از ایفای نقش طاهره در سریال ولایت عشق  علاقه ما ایرانی ها به ائمه معصومین  علی الخصوص امام رضا (ع ) است که ما ایرانیان به خاطر اینکه مدفن ایشان در داخل کشور است ایشان را متعلق به خودمان می دانیم این عشق که در همه ایرانی ها وجود دارد طبعا باعث خوشحالی من نیز از اینکه در سریالی با مضمون مذهبی و امام رضایی است بود.

۱۸۵۱۷۲۲۵۰۳۲۱۴۱۸۶۹۰۸۳۲۹۵۲۱۵۱۲۵۲۲۱۸۵۱۴۷۱۶۵
این بازیگر سینما و تلویزیون بااشاره به عوامل اجرایی این سریال پرطرفدار خاطر نشان کرد:  حضور عوامل کاملا حرفه ای حضور آقای فخیم زاده به عنوان کارگردان این فیلم به عنوان کارگردان کاملا مسلط به ابزار کارش  وبازیگرهای که همه حرفه ای و با تجربه بودند خیلی برایم جذاب بود.
طباطبائی  از بازی خود در  سریال ولایت عشق گفت و ابراز کر:  بازی در این سریال و این نقش برایم خیلی تازگی داشت و اولین بار بودبازی در نقش  یک زن جنگجو، اسب سوار و کسی که به عنوان یک زن حضور مداوم مستمر و پر حرکتی  در بطن تاریخ داشت را تجربه می کردم.

۱۷۰-۵۷۹۶۱۳۶۴۴۲۷۹
وی گفت: طی تحقیقاتی که کردم متوجه شدم که در تاریخ اسلام  خانم های زیادی بودند که پا به پای مردها در جنگ ها شرکت می کردند و احساس کردم اولین باراست که حضور یک زن به شکل کاملا مشخص پیگیری می شود.
این بازیگر سینما و تلویزیون در پایان صحبت های خود تاکید کرد:  "طاهره" واقعیت تاریخی  به این شکل  به این نام وجود نداشته اما طاهره های زیادی وجود داشته اند از صدر اسلام و در کنار مردها برای اسلام و پیشبرد اهداف پیامبر شمشیر می زدند.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاهاخبار تنگستان
اخبار استان