کد خبر : 76338 تاریخ ثبت : 1395/9/11 06:48:26

تصاویر/ پرچم متبرک امام رضا(ع) بر بالین بیماران گناوه

کاروان هیات عزاداری مسجد امام حسین(ع) از شهر امام حسن دیلم پرچم تبرک شده حرم ملکوتی ضریح امام رضا(ع) را بر سر بالین بیماران بستری در بیمارستان امیرالمومنین(ع) و سوانح سوختگی چرومی گناوه به گردش در آوردند.

به گزارش تنگستان نما، به نقل از ایرنا؛ در این آئین معنوی، این کاروان به همراه مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این شهر، رزمندگان مدافع حرم و کادر بیمارستان با در دست داشتن پرچم متبرک شده اهدایی آستان مقدس رضوی از بیماران بستری عیادت کردند.

بیماران بستری نیز با استقبال از این حرکت ارزشمند با چشمانی اشکبار ضمن ابراز عشق و ارادت خود به ائمه اطهار (ع) از امام هشتم شیعیان شفاعت و سلامتی هرچه زودتر خود را طلبیدند.

مسئول هیات عزاداری مسجد امام حسین (ع) شهر امام حسن گفت: این هیات دارای کد فعالیت حرم امام رضا(ع) است و پرچم مشکی تبرک شده بارگاه ملکوتی آن حضرت از سوی آستان قدس رضوی به این هیات اهدا شده است.

سهراب علیزاده افزود: این هیات که یکی از فعال ترین هیات های مذهبی در اجرای برنامه های فرهنگی ومذهبی کشور است برای دومین سال متوالی پرچم متبرک شده امام رضا(ع) را در بین بیماران بیمارستانهای شهرستان گناوه به گردش درمی آورد.

وی اظهارکرد: این هیات پس از این آئین در همایش پیاده روی ولایت مردم دشتستان به سمت شاهزاده ابراهیم شرکت و ضمن به گردش در آوردن پرچم تبرک شده بسته های فرهنگی در بین عزاداران توزیع می کند.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاهاخبار تنگستان
اخبار استان