کد خبر : 76619 تاریخ ثبت : 1395/9/18 10:35:15
350 دانش آموز دختر تنگستانی به راهیان نور اعزام شدند

350 دانش آموز دختر تنگستانی به راهیان نور اعزام شدند

با بدرقه مسئولین شهرستان تنگستان کاروان 350 نفری دانش آموزان دختر تنگستانی اردوی سه روزه راهیان نور جنوب کشور را آغاز و از مناطق عملیاتی جنوب کشور در استان خوزستان دیدن خواهند کرد.

به گزارش تنگستان نما، فرمانده سپاه تنگستان در ایین بدرقه کاروان راهیان نور دانش آموزی تنگستان گفت: اردوهای راهیان نور کار بزرگ فرهنگی بسیج است که نسل امروز و به ویژه دانش آموزان را با زندگی سراسر اخلاص شهدا در دوران دفاع مقدس آشنا می کند.

محمد علی ملاکی افزود: امروز برای حرکت در مسیر شهدا باید راه را به نسل جوان نشان داد و در این راستا همین اردوهای راهیان نور در شناساندن شهدا و سیره آن بزرگواران بهترین راه ممکن خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: در این اردوی سه روزه دانش آموزان ضمن آشنا شدن با مناطق عملیاتی جنوب کشور به مدت سه روز در کنار شهدا و با حال و هوای جبهه زندگی می کنند و اوقات معنوی خوبی را تجربه خواهند کرد.

ملاکی گفت: دانش آموزان تنگستانی در این مدت از مناطق عملیاتی والفجر هشت و اروند کنار در روز اول دیدن می کنند.

وی اضافه کرد: در روز دوم کاروان راهیان نور تنگستان از مناطق عملیانی شهدای هویزه، رمضان و طلاییه و دهلاویه دیدن می کننتند و در روز پایانی با زیارت از منطقه عملیاتی والفجر هشت در اروند کنار با مناطق عملیاتی جنوب کشور خداحافظی خواهند کرد.

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاهاخبار تنگستان
اخبار استان