کد خبر : 76709 تاریخ ثبت : 1395/9/26 14:02:22
 اثر مشت کوبنده رئیسعلی بر صورت انگلیس هنوز پاک نشده است امام جمعه دلوار:

اثر مشت کوبنده رئیسعلی بر صورت انگلیس هنوز پاک نشده است

وی تاکید کرد: اثر مشت کوبنده رئیسعلی بر صورت انگلیس هنوز پاک نشده است لذا به شما توصیه می کنیم از تاریخ خفت بار خود عبرت بگیرید و دوباره خود را در معرض قهر رئیسعلی ها قرار ندهید که سخت پشیمان کننده و خفت بار خواهد بود.

به گزارش تنگستان نما، حجت‌الاسلام والمسلمین زاهددوست امام جمعه دلوار با اشاره به ارتحال شهادت گونه فرماندهی مخلص سپاه امام علی(ع) شهرستان سرهنگ پاسدار مرحوم محمد علی ملاکی گفت: آنچه که در مورد شخصیت آن مرحوم زبانزد خاص و عام بود حسن خلق و اخلاق نیکوی ایشان بود؛ انسانی متواضع  و فروتن بود، و در گفتار و رفتارشان همیشه سعه صدر، متانت را رعایت می‌نمودند و در فضای کاری می توان عرض کنم انسانی مخلص بود و مخلصانه برای نظام اسلامی و انقلاب تلاش می کرد. 

وی افزود:به همین دلیل آحاد مردم و بسیجیان و همکارنشان در فراق ایشان داغدار و سوگوار هستند، خلاصه اینکه ما جز خوبی و  زیبایی از ایشان چیزی ندیدیم ( اللهم انا لا نعلم منه الا خیرا و انت اعلم به منا) امیدواریم خداوند ایشان را مورد رحمت و مغفرت خود قرار دهد و به بازماندگانشان صبر و اجر عنایت فرماید.

امام جمعه دلوار با اشاره به سخنان مداخله جویانه نخست وزير انگلیس در اجلاس شوراي همكاري خليج فارس در بحرين اظهار داشت: این اظهارات كه ايران را تهديدي براي امنيت و ثبات منطقه می نامد  برای ملت ما دور از انتظار نیست  و تازگی هم ندارد  از روباه پير استعمار انتظاري جز اين نمي رفت و نمي رود.

وی ادامه داد: اتخاذ چنين مواضعي از سوي مقامهاي انگليسي با سابقه سياه استعماري و كودتاي ننگين 28 مرداد سال 1332 ،حامي جدي رژيم استبدادي پهلوي و یاری رسان رژيم بعثي صدام و تروريستهاي تكفيري و منافقين و خصوصا سابقه در فتنه 88 براي ما ايرانيان امري عادي به شمار ميآيد.

زاهددوست گفت: دولت و دستگاه دیپلماسی در این زمینه واکنش نشان دهند و اجازه گستاخی روباه پیر را ندهند.

زاهددوست امام جمعه دلوار خاطر نشان کرد: ایران کشوری با سابقه دیرین و تمدنی کهن است خود روباه پیر هم بخوبی ‌می داند هر وقت در ایران دخالت کرد چه مشت های محکمی بر دهانش کوبیده شد.

وی تاکید کرد: اثر مشت کوبنده رئیسعلی بر صورت انگلیس هنوز پاک نشده است لذا به شما  توصیه می کنیم از تاریخ خفت بار خود عبرت بگیرید و دوباره خود را در معرض قهر رئیسعلی ها  قرار ندهید که سخت پشیمان کننده و خفت بار خواهد بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین زاهددوست اظهار داشت: آزادی شهر حلب موهبت شیرین الهی در هفته وحدت به امت اسلام  است و ملت ایران با تکیه بر هدایت های امید جهان اسلام رهبر بصیر خود در این پیروزی با حلاوت سهیم است.

وی ادامه داد: ایمان راسخ و برخورداری از روحیه مقاومت و ایستادگی و نصرت الهی سبب آزادسازی حلب شد.

امام جمعه دلوار ادامه داد: بنای عالم هستی بر نصرت و پیروزی نهایی حق بر باطل است و  ان شاءالله آزادی حلب، آغازی برای پیروزی ها و  توفیقات بزرگ جبهه مقاومت اسلامی خواهد بود، بسیاری باور نمی‌کردند که استکبار  با آن همه ادعا و قدرت  نظامی، با آزادی حلب این چنین مفتضح و گرفتار شود.

زاهدوست افزود: در آن روزی که اولین هجمه داعش به سوریه اتفاق افتاد و هیچکس جرات حمایت از سوریه و بشار اسد را نداشت و در آن روزی که حتی بسیاری از بزرگان انقلابی هم با تردید به مسئله سوریه نگاه می کردند و حتی در آن روزهایی كه شهرهاي سوريه يكي پس از ديگري ســـقوط ميكرد و داعشي ها به دمشق رسيده بودند و همه ميگفتند اگر اسد ســـقوط كند، حزب الله اینطور ميشود و فلسطين آنطور

در همه دنیا تنها يك نفر، به اندازه يك دنیا شجاعت، به اندازه يك تاريخ حكمت و به اندازه همه سياستمداران جهان هوش و زکاوت از خود به نمایش گذاشت و با اتكاء به قدرت و  نصرت الهي قاطعانه فرمود: بشار اســـد بايد بماند و پيروزي از آن ملت سوريه است و آن فرد کسی نبود جز آقای ما؛ مولای ما؛ پیشوا و آقای ما؛ رهبر دور اندیش و بصیر ما امید امت اسلام حضرت امام خامنه ای، رهبرا، به خدا سوگند این ملت قدردان وجود گرانقدر شما هستند و به وجود مبارک شما افتخار می کنند.

وی خاطر نشان کرد: به خدا سوگند تاریخ ثبت خواهد کرد و فردا ورق به ورق تاریخ شجاعت ها ، درایت ها و بصیرت ها و امید آفرینی های شما را برای امت اسلام َشهادت خواهد داد.

رهبر معظم انقلاب  دانش آموزان را به معنویت افزایی و  تحکیم بنیه معنوی توصیه فرمودند: لذا والدبن در کانون خانواده و مربيان در کانون مدرسه باید زمینه رشد نعنوی و اخلاقی فرزندان جامعه را فراهم نمایند.

امام جمعه دلوار ادامه داد: معظم له یکی از برنامه های دشمن را نفوذ در بین نوجوانان و جوانان دانستند بنابراین همه باید نسبت به نفوذ دشمن و اشاعه فرهنگ غرب در کشور خصوصا بین دانش آموزان حساسیت کامل داشته باشیم و با هوشیاری فرزن انمان را از دام های آلوده دشمن نجات دهیم.

زاهدوست اظهار داشت: رهبر گرانقدر انقلاب  مطالعه کتابهای شیرین دفاع مقدس و آشنایی دانش آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت را نیز توصیه فرمودند که امیدواریم همه مسئولان مرتبط از جمله آموزش و پرورش نسبت به این مهم احساس تکلیف کنند.

انتهای پیام/

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاهاخبار تنگستان
اخبار استان
دیگر اخبار