کد خبر : 76877 تاریخ ثبت : 1395/10/2 12:18:50
هاشمی در بوشهر: 8 سال آنقدر بی رویه خرج کردن که شیره اقتصاد کشور کشیده شد ادامه روند تخریب دولت قبل توسط عالیجناب سرخ پوش؛

هاشمی در بوشهر: 8 سال آنقدر بی رویه خرج کردن که شیره اقتصاد کشور کشیده شد

هاشمی گفت: در آن هشت سال انقدر بی رویه خرج شد که شیره اقتصاد کشور کشیده شد و اگر وفاداری مردم نبود، امکان داشت کشور تجزیه شود.

به گزارش تنگستان نما، هاشمی رفسنجانی رئیس تشخیص مصلحت نظام کشور در دیدار با نخبگان اقتصادی استان گفت: بوشهر برای من شهر بسیار زیبایی است و خوشحالم که در بوشهر هستم.

وی اظهار داشت: در دوران مسئولیتم برای بوشهر ارزش بسیاری قائل بودم چون از کودکی بوشهر را به عنوان دروازه ایران می شناختم.

هاشمی ادامه دد: وقتی در مبارزه بودیم رئیسعلی دلواری برایمان یک الگو بود و برای او احترام زیادی قائلم، چرا که شجاعانه برابر استعمارگران مبارزه می کرد.

رئیس تشخیص مصلحت نظام کشور افزود: بوشهری ها همیشه مردم قانع و متدینی بودند، در دوران مسئولیتم، دیدم که جوانان بوشهری مصونیت نفسانی دارند و همیشه در مسائل قرآنی و انسانی آن ها را مثال می زنم.

وی خاطر نشان کرد: مردم بوشهر بسیار نجیب، معتقد، متدین هستند و از استاندار تشکر می کنم که این فرصت را پدید آورد که صحبت های شما را بشنوم و متکلم وحده نباشم.

هاشمی رفسنجانی تصریح کرد: کوچکتر از آن هستم که اینقدر از من تعریف کردید و اگر در زمان مسئولیتم کاری کردم با کمک شده بوده است.

 رئیس تشخیص مصلحت نظام کشور گفت: کمتر انقلابی را می بینم که اینگونه با کمترین ها در برابر قدرت های بزرگ بایستد و نفوذ داشته باشد.

وی افزود: در آن هشت سال انقدر بی رویه خرج شد که شیره اقتصاد کشور کشیده شد و اگر وفاداری مردم نبود، امکان داشت کشور تجزیه شود.

هاشمی رفسنجانی رئیس تشخیص مصلحت نظام کشور اظهار داشت: تحريم ها را كاغذ پاره مي دانستند تحريم اگر ادامه پيدا كرده بود كشور از دست ميرفت.

انتهای پیام/

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاهاخبار تنگستان
اخبار استان