کد خبر : 76897 تاریخ ثبت : 1395/10/4 00:34:38
مواضع انقلابی فرمانده فقید سپاه تنگستان علیه فتنه گران

مواضع انقلابی فرمانده فقید سپاه تنگستان علیه فتنه گران

مواضع انقلابی زنده یاد محمد علی ملاکی فرمانده سابق سپاه تنگستان علیه فتنه گران به مناسبت سال روز حماسه 9دی در سال گذشته در گفت و گو با تنگستان نما گفت: حرکت خودجوش مردم در حماسه 9 دی نشان داد که ملت ایران پیروز مبارزه حق علیه باطل هستند.

به گزارش تنگستان نما، زنده یاد محمد علی ملاکی فرمانده سابق سپاه امام علی (ع) تنگستان به مناسبت سال روز حماسه 9دی در سال گذشته در چنین روزی در گفت و گو با تنگستان نما گفت: حرکت خودجوش مردم در حماسه 9 دی نشان داد که ملت ایران پیروز مبارزه حق علیه باطل هستند.

فرمانده سپاه امام علی (ع) تنگستان به مناسبت 9دی اظهار کرد: در سال 88 وقتی مردم ارزش‌های انقلاب و عاشورا را در معرض خطر دیدند به صورت خودجوش به صحنه آمدند تا نشان دهند اهل کوفه نیستند و ولی فقیه خود را تنها نمی‌گذارند.

وی افزود: این حرکت دینامیکی سران فتنه را ناامید ساخت و به آنان نشان داد که در رسیدن به اهداف خود که همان ضربه زدن به پایه‌های انقلاب است، موفق نخواهند شد. از پیروزی انقلاب تاکنون، مردم مسئولیت سنگینی برای پاسداری از انقلاب داشته‌اند که الحق از عهده این مسئولیت به خوبی برآمده‌اند.

ملاکی با بیان اینکه "نظام جمهوری اسلامی ایران میراث خداوندی است و خود او به بهترین شکل از آن محافظت می‌کند.

وی ادامه داد: برخی تصور می‌کنند افرادی که یاران امام(ره) بودند، مصونیت دارند و مرتکب انحراف و گناه نمی‌شوند. این در حالی است که در جریان فتنه همین خواص بودند که آتش‌افروزی کردند و صحنه را برای سوءاستفاده دشمنان نظام و انقلاب آماده کردند.

زنده یاد سرهنگ محمد علی ملاکی گفت: این‌ که فتنه 88 نظام اسلامی را واکسینه کرد، در بیان تبیین واژه‌ واکسینه گفت: واکسینه یعنی خطرها برای انقلاب اسلامی را 5 تا 10 سال آینده برطرف کرد. اگر فتنه 88 صورت نگرفته بود و حماسه 9 دی خلق نشده بود، خطرات و ویروس‌های دیگر جان می‌گرفت و ما را با مشکلات بیشتری مواجه می‌کرد.

وی خاط نشان کرد: ما نباید فکر کنیم کسانی که امروز از آنها به عنوان رهبران فتنه یاد می‌کنیم سرچشمه‌های اصلی فتنه بودند. این خیلی ساده‌انگارانه است که این‌طور فکر کنیم.کارگردان اصلی فتنه، استکبار و اتاق فکر آمریکا است و کسانی که فتنه را در دست داشتند هنرپیشه و بازیگران آن بودند. هدف اصلی سرکردگان فتنه، براندازی است اما هدف کوتاه‌مدت آنها تغییر محاسبات و ناچار کردن نظام به تصمیم‌گیری‌های غیرمنتظره و بی‌سابقه و تحمیل نظراتشان بر کشور است.

فرمانده سپاه امام علی(ع) تنگستان در پایان اظهار کرد: دشمنان نظام و انقلاب باید بدانند تا زمانی که ملت ایران در مسیر ولایت و رهبری حرکت می‌کنند، هیچ نیرو و قدرتی نمی‌تواند پایه‌های نظام را سست کند و به آن ضربه بزند.

همانگونه که رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای  تاکید فرمودند: می بایست از فتنه و اصحاب آن دوری گزید و بطور شفاف موضع خود را با آنان بیان نمود و مرزبندی واضعی صورت پذیرد و اگر ما نیروهای ارزشی به ویژه بسیجیان دچار غفلت شویم درباره این روح سرگردان فتنه خود را در قالبی جدید بروز خواهد دهد که نسخه بلاشک این درد  گوش به فرمانی ولی فقیه و نگاه به دستان پرتوان کشتی بان انقلاب خواهد بود و مثل همیشه ما را از گردونه های تحت صعب العبور عبور خواهد داد.

انتهای پیام/

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
شهروند | 4 دى 1395 08:54:22 | ارسال پاسخ
0
1
انشا ا... راه و مواضع سرهنگ ملاکی یار رهبری ادامه دارد و مخالفان فکر نکنند ملاکی رفت و موضع گیری علیه فتنه کمرنگ خواهد شد دوستان و رهروان همیشه در مسیر ولایت هستند و امسال هم نشان خواهیم داد به فتنه گران که ما هیچ وقت ولایت را تنها نخواهیم گذاشت و شعار مرگ بر فتنه گر و مرگ بر ضد ولایت فقیه بلند تر خواهیم داد و از آنها بیزاریم

مرگ بر فتنه گر ، مرگ بر ضد ولایت فقیه ، درود بر مردم ایران که حماسه نه دی را آفریدند تا نشان دهدند که مردم با ولایت هستند نه با غربگرایان و فتنه گران کوردل جوانان همه بیاییم همه و همه در مراسم 9 دی شرکت نمائیم و اثبات کنیم که ولایت تنها نیست و به ندای رهبری عزیز که فرمودند این روز باید در تاریخ ایران ماندگار شود لبیک بگوییم.اخبار تنگستان
اخبار استان
 • منتخبان شوراهای اسلامی شهرستان تنگستان مشخص شدند‌
 • تاثیر فضاهای جمعی و عمومی بر تعاملات اجتماعی شهروندان
 • طرح جامع مبارزه با قاچاق در شهرستان تنگستان اجرایی شد
 • به لیگ یک کشور صعود می کنیم
 • تعداد آرای تفکیکی کاندیدای شورای شهر اهرم
 • با آمدن رییس جمهور جدید کارخانه هایی که ورشکسته شده، دوباره راه اندازی شود
 • یکی از اعضای شورای آباد ضعف خود را به نام نماینده دشتی و تنگستان تمام کرد
 • دستگیری متخلف انتخاباتی کاندید اصلاح طلب
 • در گذشته برخي بي مهري ها نسبت به حقوق شهروندي مردم شهر شده است
 • تمام اعتبارات باید عادلانه در بین محلات شهر توزیع شود/ شهرداری الکترونیک و مکانیزه کردن سیستم شهرداری/ باید یک شهردار نمونه انتخاب کرد
 • ۵۰ درصد از ظرفیت صنعتی کشور تعطیل شده است/ دولت یازدهم قدرت نقد کردن چک برجام ندارد+تصاویر
 • دولت یازدهم قدرت نقد کردن چک برجام ندارد
 • باید یک شهردار نمونه انتخاب کرد
 • خطر نجات 102 هزار اصل نخل با ساخت سد خائیز تنگستان
 • ظرفیت مصلی و مهدیه بوشهر پر شده است/ نه بزرگ به روحانی + تصاویر